Wybierasz się na odpust do Przeczycy. Sprawdź, jak dojechać

  • 07.08.2020, 10:35 (aktualizacja 07.08.2020, 10:52)
  • Janusz Grajcar
Wybierasz się na odpust do Przeczycy. Sprawdź, jak dojechać
Suma odpustowa w Sanktuarium Matki Boskiej Wniebowziętej w Przeczycy odprawiona zostanie w sobotę 15 sierpnia o godz. 11:00. Wierni, którzy będą chcieli dojechać do Przeczycy samochodami, muszą liczyć się z ograniczeniami w ruchu.

Organizatorzy chcąc usprawnić pielgrzymowanie do Sanktuarium przypominają o zmianie organizacji ruchu. Będzie ona obowiązywać na drodze powiatowej od drogi krajowej 73 w Zawadce Brzosteckiej aż do miejscowości Jodłowa. Kolorem czerwonym na mapie powyżej zaznaczony jest odcinek, na którym w godz. 6:00-13:00 obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy.

Kolor pomarańczowy (mapa poniżej) wskazuje na drogę, którą będą mogły dojechać osoby posiadające legitymację inwalidzką oraz delegacje z wieńcami i członkowie oprawy liturgicznej. Kolor niebieski (mapa poniżej) to przewidziane miejsca parkingowe przy Domu Ludowym, Szkole Podstawowej, na udostępnionych działkach prywatnych.

Na parkingu w rejonie świątyni będzie zlokalizowany namiot, w którym w razie konieczności udzielona zostanie pielgrzymom pierwsza pomoc przedmedyczna.

Organizatorzy proszą o wyrozumiałość i współpracę, a także apelują o podporządkowanie się poleceniom strażaków i policjantów dbających o porządek i bezpieczeństwo pielgrzymów.

Czytaj też: Pojemnik czeka, by wypełnić go nakrętkami

Janusz Grajcar

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hahaha
hahaha 07.08.2020, 17:15
Kto ma ochote na wirusa zapraszamy calymi rodzinami.

Pozostałe