W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 10.08.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Trzydziesty trzeci w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
laryngolog
laryngolog 12.08.2020, 13:28
Szaliczek twarzowy, noce bywają już chłodne.
centrummiasta
centrummiasta 11.08.2020, 21:26
Czy władze miasta planują coś zrobić z piekarniami Społem, które każdego wieczora i w nocy raczą centrum miasta wyrzutem sadzy ze swoich kominów? To jak kopcą to jakaś katastrofa, musiałem przed chwilą w takie ciepło okno zamknąć, bo smród spory.
centrummiasta
centrummiasta 12.08.2020, 20:50
Czy rezygnacja z węgla na korzyść gazu to coś nieosiągalnego dla Społem? Burmistrz powinien przyjąć wreszcie jakąś politykę w tej kwestii.
Inna sprawa, że w centrum miasta nie mogą funkcjonować tego typu obiekty. Piekarnie na obrzeża miasta, niech dowożą chleb z korzyścią dla wszystkich Dębiczan. Wasze płuca wam podziękują.
@
@ 12.08.2020, 16:14
Ale na pewno chętnie kupujesz tam super smaczny chleb.
$
$ 11.08.2020, 16:04
A do szkół na piechotę lub na rowerze. Tak zaleca minister edukacji.
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 12.08.2020, 16:28
"Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację, więc tylko wstaję i wychodzę.
- No ubierasz się pan.
- W płaszcz, jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
- Aaaa.... Fakt.
- Do PKS mam 5 kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
- I zdanżasz pan?
- Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak: 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans. To jeszcze sobie obiad zjem w bufecie. To po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22:50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać."
Bareja- "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz"
rada
rada 11.08.2020, 18:22
najlepiej per pedes
Janusz z peło
Janusz z peło 10.08.2020, 23:33
135 000 ludzi w powiecie i 4 osoby ma koniowirusa. Matko święto. Koniec świata .
cyzik
cyzik 11.08.2020, 10:19
No nie? Zmutowany wirus grypy który jako jeden z niewielu ma swoje logo, jest bardzo marketingowy wszyscy o nim mówią właśnie po to by wywołać panikę i zarządzać ludzmi w tej panice. Wywołać sobie kryzys gospodarczy zeby ktos zyskał, a ktos stracił. Pandemia strachu i zeby była jasność nie kwestionuje tego ze wirus istnieje lub nie bo istnieje, jest groźny, ale jak pokazują przykłady uleczalny więc zbiera takie samo żniwo jak grypa i tak samo latwo się nim zarazić. Miałem kiedyś grypę żołądkowa i wylądowałem pod kroplówka, ale osoby od których mogłem się zarazić przeszły ja bezobjawowo lub miały biegunkę która trwała moze 2 godziny. Wszyscy jzu wiedzą o drugiej fali kiedy konkretnie będzie nawet z datą ciekawe to...
7of9
7of9 11.08.2020, 16:46
wypowiadają się kolejni wybitni wirusolodzy dębiccy, a znają się na rzeczy!! jeden miał kiedys ***zkę a drugi poznał w sposób jak najbardziej tajemniczy magiczną liczbę mieszkanców powiatu.
Różnica
Różnica 11.08.2020, 13:40
Przy grypie nie ma kwarantanny.

Pozostałe