Sukces OCR Team Dębica w Białce Tatrzańskiej - zdjęcia

  • 10.08.2020, 15:03 (aktualizacja 10.08.2020, 15:28)
  • Grzegorz Król
Sukces OCR Team Dębica w Białce Tatrzańskiej - zdjęcia Fot. OCR Team Dębica/Facebook.
Drużyna OCR Team Dębica wywalczyła pierwsze miejsce drużynowo podczas Białka Tatrzańska Spartan Trifecta Weekend.

W sobotę, w pierwszy dzień zawodów drużyna w składzie Piotr Lipa, Łukasz Gębara, Bartek Szymaszek i Radek Dąbrowski pokonują trasę Beast 21 km, na której mieli 30 przeszkód. A wszystko to przy lejącym się z niema żarze. W ten dzień na mecie zawodów zameldowali się też inni zawodnicy OCR Team Dębica. Są to: Anna Laska (8. miejsce w swojej kategorii wiekowej) oraz Sebastian Starzyk, Bernard Baran, Paweł Łuka, Paulina Kaczak, Urszula Bandrowczak, Agnieszka Mika wraz z mężem Robertem oraz Michał Dziadosz.

W niedzielę nasi zawodnicy mierzyli się z dystansem Super 10, a na trasie musieli pokonać 25 przeszkód. A wszystko ponownie przy palącym słońcu. Trasę pokonali Henryk Smagacz, który wywalczył 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz Rafał Kawa, który w swojej kategorii dobiegł na miejscu 9. Linię mety przekroczyli również: Beata Kaczor, Piotr Wolman, Agnieszka i Robert Mika. 

W zawodach udział wzięli również młodzi reprezentanci OCR Team Dębica. Otylia Kawa wybiegała 3. miejsce w kategorii open 4-6 lat, a Alan Kawa był drugi w open 7-9 lat. Na mecie swojego biegu zameldował się także Jakub Wolman, który podobnie, jak Otylia brał udział w biegu w kategorii 4-6 lat. 

Czytaj także: Łukasz Gębarę zobaczymy w Polsacie

Grzegorz Król

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe