Spiders także startował w Białce Tatrzańskiej - zdjęcia

  • 14.08.2020, 07:46 (aktualizacja 14.08.2020, 13:38)
  • Grzegorz Król
Spiders także startował w Białce Tatrzańskiej - zdjęcia
Oprócz drużyny wystawionej przez OCR Team Dębica w Białce Tatrzańskiej podczas Spartan Trifecta Weekend wystartowali również zawodnicy Studia Treningowego Spiders. Jeden z nich zdobył tzw. trifectę, a to oznacza, że przebiegł trzy trasy.

Bieg Beast ukończył: Tomasz Miodunka, Jolanta Miodunka, Małgorzata Kliś oraz Sebastian Pająk. Z kolei w biegu Super udział wzięli Wojciech Ciurko, Marcin Rutyna, Dominik Rutyna, Michał Stec, Rafał Soprych, a także Tomasz Miodunka. Wszyscy oczywiście dobiegli do mety, podobnie jak uczestnicy Sprintu: Witold Brniak, Katarzyna Miodunka, Rafał Podlasek i Tomasz Miodunka.

Ostatni z wymienionych po roku treningów i przygotowań wywalczył swoją trifectę. Jako jedyny z drużyny zaliczył Beast, Super i Sprint, co jest sporym osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że podczas imprezy żar lał się z nieba.

- W sobotę biegłem z nim i wiem, jak czułem się w niedzielę. A on dalej biegł - mówi Sebastian Pająk, trener drużyny.

W zawodach wystartowali też najmłodsi Spartanie ze studia prowadzonego przez Sebastiana Pająka i jego żonę Jolantę. W Juniorze udział brały: Agnieszka Miodunka, Lena Brniak i Emilka Cabaj, z kolei w Kinds: Eliza Adamski, Gabriel Adamski, Ola Pająk, Wiktor Miodunka oraz Aleksander Kliś.

Trenerem najmłodszych była Małgorzata Ligęska.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 18 sierpnia. Zachęcamy do lektury.

Czytaj także: Sukces OCR Team Dębica w Białce Tatrzańskiej

Grzegorz Król

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Biegacz
Biegacz 14.08.2020, 11:20
Ktoś tu chyba z redaktorów pomylił drużyny na zdjęciach😐 artykuł o Spiders a zdjęcia większości OCR TEAM😐

Pozostałe