PiS głosował za, ale nasz poseł był przeciw

  • 14.08.2020, 14:57 (aktualizacja 14.08.2020, 15:31)
  • Janusz Grajcar
PiS głosował za, ale nasz poseł był przeciw Kazimierz Moskal (pierwszy z prawej) wyłamał się podczas głosowania.
Poseł Kazimierz Moskal był jednym z czternastu parlamentarzystów PiS-u, którzy zagłosowali przeciw dołączeniu do porządku piątkowych obrad Sejmu nowelizacji ustawy dotyczącej tarczy antykryzysowej.

W tym projekcie znalazł się m.in. zapis, że nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby istotnie utrudnione.

Za dołączeniem projektu do porządku obrad było 178 posłów, przeciw zagłosowało 201, pozostali obecni na sali plenarnej wstrzymali się. Wśród sprzeciwiających się byli niemal wszyscy przedstawiciele opozycji, ale też czternastu posłów PiS-u: Krzysztof Czarnecki, Grzegorz Gaża, Jarosław Gonciarz, Marek Gróbarczyk, Wiesław Janczyk, Marta Kubiak, Tomasz Ławniczak, Jerzy Materna, Kazimierz Moskal, Anna Pieczarka, Kacper Płażyński, Paweł Rychlik, Jacek Sasin i Rafał Weber.

Czytaj też: Prawie 3 miliony złotych dla powiatu

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kisiel
kisiel 08.09.2020, 09:22
Jak Clinton... Palił ale się nie zaciągał....
Lutek
Lutek 17.08.2020, 15:35
Ale dzisiaj jest necie lista i podali, że głosował ,, za''
Nauczyciel
Nauczyciel 15.08.2020, 22:54
Prosimy Pana posła-nauczyciela o wypowiedzenie się w sprawie bezpieczeństwa w szkołach. Czy wróciłby Pan do sali z ponad 30 uczniami? Na przerwę, do ubikacji, sali gimnastycznej...Na sali poselskiej obostrzenia,w szkole ścisk.
?
? 16.08.2020, 12:44
A dlaczego "łapka" w dół? Czy to złe pytania, nie na miejscu?
mark
mark 17.08.2020, 15:39
Odpowiedź będzie jedna , bo partia jest jedna
Podatnik
Podatnik 15.08.2020, 08:09
Jeden z przejawów dobrej zmiany. Gdzie tzw. opozycja? Wszyscy są tacy sami, liczy się tylko kasa.
Polmos
Polmos 15.08.2020, 13:09
Chcesz opozycję dziadami zrobić ? Opozycja już podobno pije bez zakąski bo ich na nią nie stać.
To nie w porządku
To nie w porządku 15.08.2020, 07:27
Nasz Pan Poseł to Pan Poseł Jan Warzecha. Przeczytałem tytuł i o mało nie dostałem zawału. Teraz już w porządku bo przeczytałem tekst. Poseł Jan Warzecha za taką harówę powinien dostać dodatkowo kilka jakiś tam dodatków jeszcze.
:)
:) 14.08.2020, 20:58
Praca dla idei.
+
+ 15.08.2020, 09:41
Nasi dobrodzieje.:-)
4 W P15DU
4 W P15DU 14.08.2020, 20:27
Czyli ustawą załatwią odpowiedzialność za niedziałające maseczki, nieistniejące respiratory i zmarnowane karty wyborcze. Brawo, brawo lepiej bym tego nie wymyślił.
Ojtam
Ojtam 14.08.2020, 19:45
no i zachował sie godnie. Urzędnik powinien byc odpowiedzialny za swoje działania zawsze i wszedzie.
Mateuszek
Mateuszek 15.08.2020, 00:30
Jasne....i zagłosował za podwyżka dla siebie, innych parlamentarzystów, ministrów itd...
Ojtam
Ojtam 15.08.2020, 08:40
Zagłosował tak samo jak inna hałastra przed nim i po nim. Żaden z nich nie da się skrzywdzić,jest ich za dużo i sa zbędni. tylko nieliczni z nich zdają sobie z tego sprawę,ale i tak doją państwo. Pełna gęba frazesów,a chodzi o władzę i pieniądze,jak zawsze.
Wiatrak
Wiatrak 15.08.2020, 12:24
Cały PiS, niby z ludem, skromni i pobożni, ale trzeba z czegoś żyć

Pozostałe