Urząd pracy ma nową szefową

  • 18.08.2020, 12:23 (aktualizacja 18.08.2020, 14:16)
  • Grzegorz Król
Urząd pracy ma nową szefową Katarzyna Rostowska-Machnik pokieruje pracą PUP w Dębicy.
Katarzyna Rostowska-Machnik została dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy. Oprócz niej był jeszcze jeden kandydat, który nie spełniał wymogów formalnych.

Od początku postępowania konkursowego wiele osób podkreślało, że powinna wygrać właśnie ona. Ze służbami zatrudnienia związana jest od 1993 roku, z kolei funkcję wicedyrektora PUP w Dębicy pełniła od 2011 roku. Była zastępcą Ryszarda Telegi. Niestety w czerwcu tego roku dyrektor Telega zmarł nagle. Od tego czasu Katarzyna Rostowska-Machnik kierowała pracą urzędu.

- Funkcję obejmuję w trudnym czasie pandemii, co jest dla nas wyzwaniem. Oprócz zadań wynikających z ustawy musimy zajmować się dodatkowymi tematami, jak na przykład pomoc przedsiębiorcom. Ale wierzę, że razem z załogą sobie poradzimy i muszę tutaj pochwalić ich, bo to są bardzo kreatywni ludzie - mówi Katarzyna Rostowska-Machnik.

Katarzyna Rostowska-Machnik jest również radną Rady Miejskiej w Dębicy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Jest także przewodniczącą Komisji Rodziny i Polityki Społecznej.

Czytaj także: Wszyscy nasi posłowie dali sobie podwyżkę

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
olo
olo 18.08.2020, 14:48
Dobry człowiek na dobrym miejscu
weu
weu 18.08.2020, 14:07
"Jest także przewodniczącą Komisja Rodziny i Polityki Społecznej."
Ktoś tu chronicznie nie ma czasu na przeczytanie po sobie...

Pozostałe