Przewodniczący na kwarantannie

  • 18.08.2020, 13:08 (aktualizacja 18.08.2020, 14:33)
  • Grzegorz Król
Przewodniczący na kwarantannie
Mateusz Cebula, przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy objęty został kwarantanną.

Pytany o powód wyjaśnia, że jego żona miała kontakt z osoba zakażoną.

- Dlatego kwarantanną objęta została ona, ja oraz nasza najbliższa rodzina - dodaje Mateusz Cebula.

Wyjaśnia, że na kwarantannie będzie przebywał przez dwa tygodnie, tym samym fizycznie nie weźmie udziału w najbliższym posiedzeniu Rady Miejskiej w Dębicy, która zaplanowana została na 26 sierpnia.

- Wdrożone zostały procedury celem przygotowania sesji częściowo zdalnej. Dwudziestu radnych będzie w sali, ja będę on-line - mówi Mateusz Cebula.

Ciągle analizowane są możliwości prawno-organizacyjne przeprowadzenia głosowania tajnego. Na tej sesji najprawdopodobniej głosowany będzie projekt uchwały w sprawie odwołania przewodniczącego.

Czytaj także: Wójt Janiga poinformował o wyniku badań

 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dratewka
dratewka 20.08.2020, 23:50
Kiedy wielcy wybrańcy wyjaśnią wizje ekipy Małozięcia dotyczącą tęczowej flagi na pomniku ?
Wyborca
Wyborca 20.08.2020, 00:12
Takiej rady jaszcze w Dębicy nie było .
Jeśli jesteście innego zdania to napiszcie co zrobiliście .
Wymieńcie wasze dokonania
Wyborca
Wyborca 19.08.2020, 13:37
Życzymy szybkiego powrotu do pracy Wyborva
Smutny
Smutny 19.08.2020, 11:15
nic nie zżera po prostu kazdy psycholog to potwierdzi ze zachowanie przewodniczacego świadczy o tym ze się boi, gdyby sie nie bał to posiedziałby sobie na tej kwarantannie a sesja by się odbyła i to bez problemu, a jak się boi to znaczy że jest słabiutki ale mocny w gadane, znowu bedzie jatka brrrrrrr to nie jest człowiek porozumienia ten człowiek ciągle sieje wiatr i zobaczą Państwo że zbierze burze to tylko kwestia czasu, (osoba, która wywołuje w jakimś środowisku niepokój, powoduje gwałtowne zmiany, których skutki zagrażają także tej osobie) takie są reguły i one się sprawdzają
Myślący
Myślący 19.08.2020, 16:09
W dobie internetu ma gość nie skorzystać z dopuszczonej prawem opcji zdalnych obrad? Radny ma obowiązek być na sesji i jeśli ma możliwość uczynić to zdalnie z przyczyn obiektywnych to czemu nie? Warto pomyśleć zanim się coś napisze. Jak inny radny albo burmistrz będzie online to też znaczy, że się boi?
opanujcie się!
opanujcie się! 19.08.2020, 09:48
Strasznie frustracja zżera (jak się domyślam) zwolenników antyPiS, że nawet w takiej sytuacji niektórzy piszą takie rzeczy jak tutaj czy na fejsie. A potem będziecie stać pod rękę z burmistrzem co co niby łączy a nie dzieli albo apelować o poszanowanie tego czy tamtego.
Maseczka
Maseczka 19.08.2020, 00:24
Przewodniczacy w poniedzialek byl w urzedzie... ciekawe czy w maseczce chodzil....
petent
petent 19.08.2020, 10:51
Jak byłaś w urzędzie to pewnie widziałaś, więc nie siej fermentu. Wielu pracowników ratusza chodzi po nim bez żadnej osłony ust i nosa więc zacznijcie od siebie.
Józefina
Józefina 19.08.2020, 00:18
Joziu Sieradzki swietnie poprowadzilby sesje... kulturalny, spokojny, doswiadczony... Cebula niech siedzi na kwarantanie
Hanna
Hanna 18.08.2020, 20:46
Nienawiść w tych komentarzach straszna wobec młodego człowieka. A pewnie autorzy tych wpisów oficjalnie walczą z mową nienawiści. Zdrowia życzyć przewodniczącemu i rodzinie albo dać sobie spokój z wpisami...
wow
wow 18.08.2020, 19:21
Ale ktoś ma nie pokolei w głowie ciągle coś na tego Cebulę pisząc. Niby różne nicki, ale to ta sama osoba. Obsesja?
Wyborca PIS
Wyborca PIS 18.08.2020, 18:28
o matko szkoda, a już myslałem, ze wreszcie sesja będzie z pełną kulturą jak za A.Bala, ale tacy nigdy nie odpuszczają bo się boją ze im pociąg odjedzie hehehehe, w PIS są inni fajni ludzie którzy jako przewodniczacy mogliby wnieść porozumienie i kulture, wielu moich znajomych czeka z utesknieniem na innego przewodniczącego oczywiście z PIS, to cos sie teraz dzieje to tylko szkoda dla miasta a i przykład dla innych marny albo żadny, (mowa o działaniach obecnego przewodniczacego)
KODomita
KODomita 19.08.2020, 10:52
Taki z Ciebie wyborca PiS, że nawet nie wiesz, że Bal nie był nigdy przewodniczącym rady.
Tobi
Tobi 18.08.2020, 17:46
W koncu obiektywna rada?
Franciszek
Franciszek 18.08.2020, 16:16
Pan Przewodniczący niech nie zapomina, że w Radzie jest aż trzech Vice-Przewodniczących (który pobierają diety), którzy zapewne poradziliby sobie prowadząc Obrady Rady Miejskiej. Obecność Przewodniczącego Mateusza Cebuli jest całkowicie ZBĘDNA !!!
oj boli
oj boli 18.08.2020, 17:34
Idąc Twoim tokiem "rozumowania" - 10 opozycyjnych pionków jest w radzie całkowicie zbędna. Wszak PiS ma większość. Pomyśl zanim coś następnym razem napiszesz.
ojojoj
ojojoj 18.08.2020, 21:23
Opozycyjnych pionków i dyletantów jest 11. To Pis przeszedł do opozycji.
Dziennikarz
Dziennikarz 18.08.2020, 14:55
A gdzie będzie się kwarantanna odbywała w Krakowie czy Dębicy?
Cisna
Cisna 19.08.2020, 10:48
Twoja w Tworkach :)
konduktor
konduktor 18.08.2020, 23:19
w pociągu :)
weu
weu 18.08.2020, 14:05
Który radny nazywa się Dwudziestu?
abc
abc 18.08.2020, 17:19
Zmień dilera.

Pozostałe