Czy mężczyzna chciał skoczyć?

  • 24.08.2020, 15:14
  • Grzegorz Król
Czy mężczyzna chciał skoczyć? Fot. Лечение Наркомании z Pixabay/zdj. ilustracyjne.
Wczoraj około godz. 17:05 policjanci otrzymali zgłoszenie od osoby przejeżdżającej autostradą o mężczyźnie stojącym za barierami, nad autostradą.

Jak wynikało ze słów zgłaszającego mężczyzna stał na wiadukcie przy węźle Dębica-Zachód, po zewnętrznej stronie bariery. Jedną ręką się trzymał, w drugiej trzymał telefon. Informujący podejrzewał, że może chcieć popełnić samobójstwo, skacząc na jezdnię, wprost pod któryś z pędzących samochodów.

- Z relacji mężczyzny wynikało, że na wiadukcie stoi młoda osoba, w czarnym dresie z białymi paskami - opisuje nadkom. Robert Kras, specjalista Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji, powiadomieni zostali także strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. Oni wysłali do Żyrakowa wóz z drabiną. Tyle tylko, że po mężczyźnie nie było ani śladu. Kim był i jakie były jego zamiary? Tego nikt dzisiaj nie wie. Jeśli faktycznie chciał skoczyć, to na szczęście coś odwiodło go od tej decyzji.

Czytaj także: Znaleźli amfetaminę i krzaki marihuany

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ŻUL dębicki
ŻUL dębicki 24.08.2020, 23:24
..." Oni wysłali do Żyrakowa wóz z drabiną. Tyle tylko, że po mężczyźnie nie było ani śladu. Kim był i jakie były jego zamiary? ..."

Tu może pomóc jedynie Sherlock Holmes.

Pozostałe