Jest praca dla ekspertów

  • 27.08.2020, 08:18
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Jest praca dla ekspertów
Podkarpacka Krajowa Administracja Skarbowa oferuje kolejne miejsca pracy w woj. podkarpackim. Trwają nabory do jednostek KAS w Rzeszowie, Jarosławiu, Przemyślu, Kolbuszowej, Dębicy i Strzyżowie. To szansa na pracę w korpusie służby cywilnej.

Krajowa Administracja Skarbowa ogłosiła kilkanaście kolejnych naborów do pracy w jednostkach KAS w woj. podkarpackim. 

Ogłoszone nabory dotyczą różnych stanowisk np. referent, starszy referent, starszy ekspert skarbowy, młodszy księgowy czy radca prawny. Kandydaci, którzy pozytywnie zakończą rekrutację, znajdą zatrudnienie w urzędach skarbowych w Rzeszowie, Przemyślu, Jarosławiu, Kolbuszowej, Strzyżowie, Dębicy a także w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu.

Oferowane miejsca pracy dotyczą zadań realizowanych m.in. w zakresie ewidencji podatników i płatników, spraw związanych z egzekucją administracyjną, spraw wierzycielskich, analitycznych i sprawdzających, w zakresie rachunkowości podatkowej czy obsługi prawnej. 

Warunki pracy, zakres zadań, niezbędne wymagania oraz terminy i miejsce składania dokumentów zawarte są w poszczególnych ogłoszeniach dostępnych w Biuletynie Informacji Publicznej Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie pod adresem www.podkarpackie.kas.gov.pl (zakładka Ogłoszenia/nabór).

Do końca sierpnia br. można także składać podania do pracy w Służbie Celno- Skarbowej w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu KAS  w Korczowej, Medyce i w Krościenku, Krośnie, Dębicy, Przemyślu i w Rzeszowie.

 

Czytaj także: Ponad pół tysiąca chętnych do pracy

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robot
Robot 27.08.2020, 11:06
I tak już wiadomo że konkursy wygra ktoś z rodziny lub ktoś kto miał tam staż....takie są realia.
T.
T. 27.08.2020, 08:38
Standardowa pensja kilkadziesiąt złotych powyżej minimalnej krajowej?
darek
darek 27.08.2020, 15:25
proponowane wynagrodzenie 2820-3270 brutto, szał, tylko iść i użerać się z ludźmi. Te czasy już dawno minęły gdzie trzeba było mieć układy i dawać łapówki by dostać pracę w UM czy US czy innym ZUSie. Teraz byle robol w TC czy Śnieżce czy Hutchinsonie, Polifarbie, zarabia więcej niż urzędnicy. Nawet sprzątaczka w szkole więcej bierze
rewident
rewident 27.08.2020, 16:12
ta oferta pracy jest bardzo atrakcyjna - przynajmniej 10 x tyle dostaje się pod stołem w celu uzyskania prawidłowego efektu kontroli

Pozostałe