Na zielonym rynku będą mieć taniej

  • 01.09.2020, 09:18
  • Tomasz Ratuszniak
Na zielonym rynku będą mieć taniej fot. Urząd Miejski w Dębicy.
W związku z pandemią i czasowym zamknięciem placów targowych handlujący tam mogą liczyć na upusty w opłatach rezerwacyjnych.

- Burmistrz Mariusz Szewczyk wychodząc naprzeciw handlującym z dębickiego targowiska miejskiego zdecydował o zwolnieniach z opłat rezerwacyjnych wynikającej z umów i cennika targowiska - czytamy na stronie internetowej miasta.

W związku z tym osoby, które od 15 marca do 12 maja rezerwowały stanowiska handlowe na miejskich targowiskach (Bazar, Skarpa, Parking MOP), otrzymają upust o wartości dwumiesięcznej rezerwacji. Ci, którzy rezerwowali stanowiska od 15 marca do 8 kwietnia na zielonym rynku (targowisko Mój Rynek) dostaną upust w wysokości miesięcznej rezerwacji.

Przeczytaj również: Piana party na basenie, sztuczny śnieg i bańki mydlane

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe