Są nowe kamery, są pierwsze mandaty

  • 06.09.2020, 10:38 (aktualizacja 06.09.2020, 10:51)
  • Janusz Grajcar
Są nowe kamery, są pierwsze mandaty
Burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska ma nadzieję, że na Rynku skończy się spożywanie alkoholu. A osoby pod jego wpływem nie będą wyrywały słupków przy parkingach i niszczyły koszy.

Zapewnić to mają cztery nowo zainstalowane kamery. Urządzenia te zastąpiły starsze, które zamontowane zostały po rewitalizacji Rynku. Obraz z nich był jednak w tak słabej rozdzielczości, że nikogo nie można było na jego podstawie zidentyfikować.

Teraz się to zmieniło. A funkcjonariusze Komisariatu Policji w Pilźnie już wystawili na podstawie zapisu z monitoringu pierwsze mandaty.

Więcej o nowych kamerach na pilźnieńskim Rynku przeczytasz w najnowszym wydaniu OL, które do kiosków trafi już we wtorek.

Czytaj też: Adam Kapusta zmarł w miejscu, które kochał

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pilznianin
Pilznianin 06.09.2020, 20:42
To jest ta nowosc nobtrudno sie nie zgodzoc ze Pilzno dawniej jakoa bylo bardziej zielone niz dzisiaj a szczegoln8e beak tych cjoinek co byly za dawna "buda" byly i trawniki i klomby z kwiatami a teraz co betonowa patelnia, a mpze tak wladze Pilzna zainwestowalyby w jakas zielen dla odmiany , ale wydaje mi sie ze dla wladz Pilzna z calym szacunkiem wazniejsze sa przylegle wioski a nie miasto Pilzno , a szkoda.
Zuzia
Zuzia 06.09.2020, 11:52
Nowy rynek w Pilźnie to patelnia!! Nie wiem czym się to zachwycać. Dawniej były trawniki, piękne drzewa. Kto wymyślił tę betonozę? Dawniej przynajmniej można było odpocząć przysiadając w cieniu, w otoczeniu zieleni, a teraz?!
Dddddddddddd
Dddddddddddd 06.09.2020, 18:19
Chodzi o pieniądze, jeśli jest roślinność to trzeba dbać, a przy kostce to nie ma takiej konieczności i w budżecie jest wiecej oszczędności, a na co wydają tak naprawdę to się nie dowiemy. Jeśli chodzi o mnie to wolę żeby rynek był z roślinnością przynajmniej latem jest chłodniej a nie przy betonowej wersji gdzie temperatura może być nawet o 20 stopni więcej
Mieszkaniec  Pilzna
Mieszkaniec Pilzna 06.09.2020, 16:25
Niby posadzono nowe drzewa, ale ja czarno widzę czy one w ogóle wyrosną czy to nie będzie cały czas drzewko Bonzai - jak w normalnym miejscu drzewo posadzone i nie jest przycinane to z roku na rok wzrasta.
parys
parys 06.09.2020, 16:01
ideałem byłoby ukarać finansowo urzędnika , który na tą głupotę się zgodził
Żar z nieba
Żar z nieba 06.09.2020, 11:02
Rynek piękny, ale przez cale lato nie mozna usiąść na ławce, bo ani jednego drzewa ,zero cienia...pokazówka dla przejezdnych.
Pilzianin
Pilzianin 06.09.2020, 11:00
I bardzo dobrze przeciez na tym rynku młodziez wieczorami i nocami pije bezkarnie bez przerwy do tego dochodzą narkotyki i wygłupy . Policja do roboty !!!

Pozostałe