Masz 12 minut. Sprawdź swoje możliwości

  • 09.09.2020, 14:47 (aktualizacja 09.09.2020, 14:58)
  • Janusz Grajcar
Masz 12 minut. Sprawdź swoje możliwości
MOSiR Dębica oraz Dębicki Klub Biegacza Maratończyk zaprasza wszystkich na sprawdzenie poziomu kondycji fizycznej. Test polega na przebiegnięciu lub przejściu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut.

Impreza odbędzie się na rozpoczęcie Europejskiego Tygodnia Sportu w środę 23 września na bieżni stadionu miejskiego przy ul. Akademickiej (obok Urzędu Miasta) w godzinach od 15:30 do 18:30.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem 14 677 61 40 lub mailowo: [email protected] Istnieje również możliwość zapisu w trakcie trwania wydarzenia.

Na uczestników czekają certyfikaty z wynikiem Dębickiego Testu Coopera oraz upominki od Ministerstwa Sportu i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Organizatorami imprezy są Miasto Dębica, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Biegacza Maratończyk. Partnerem wydarzenia zaś Ministerstwo Sportu.

Czytaj też: Piotr Szeliga wraca do oktagonu. Zobaczymy go na FAME MMA 8

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe