Spróbuj swoich sił przy stole

  • 10.09.2020, 10:28 (aktualizacja 10.09.2020, 10:43)
  • Tomasz Ratuszniak
Spróbuj swoich sił przy stole fot. Urząd Miejski w Dębicy.
Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego i UKS Kępa Dębica zapraszają do udział w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody rozegrane zostaną w niedzielę 13 września w Domu Sportu MOSiR w ramach 21. Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.

Swój udział w tej imprezie zgłaszać można do piątku pod adresem: [email protected] (w treści maila należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, klub lub miejscowość). Rozpiska godzinowa rozpoczęcia gier w poszczególnych kategoriach opublikowana zostanie na stronie Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

W związku z pandemią wszyscy uczestnicy turnieju zobowiązani są do wypełnienia kwestionariusza sanitarnego i zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa podczas rozgrywania turniejów w czasie epidemii COVID-19.

Kwestionariusz osobowy

Zasady bezpieczeństwa

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe