W Dębicy mieszka od 46 lat - film

  • 10.09.2020, 14:00 (aktualizacja 10.09.2020, 14:25)
  • Tomasz Ratuszniak
W Dębicy mieszka od 46 lat - film fot. YouTube/Starostwo Powiatowe.
Od Anny Mazur, wiceprzewodniczącej Rady Powiatu rozpoczyna Starostwo Powiatowe publikacje wywiadów z radnymi VI kadencji. Kolejne, w ramach cyklu - Poznaj swojego radnego, ukazywać się będą co tydzień na stronie internetowej i facebookowym profilu starostwa.

- W ramach projektu filmowego zadaliśmy naszym radnym pytania, dzięki którym będą mogli osobiście przedstawić się mieszkańcom powiatu, opowiedzieć o swojej działalności, zainteresowaniach, priorytetach i sposobach kontaktu z wyborcami - informują urzędnicy.

Anna Mazur opowiada m.in. o tym w jaki sposób praca pomaga jej w kontakcie z wyborcami, o jakie sprawy dla mieszkańców zabiega i z czego jest najbardziej dumna.

Przeczytaj również: Nakrętki z serca trafiły do Mai z Gumnisk

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dora
dora 11.09.2020, 08:09
Chętnie poznam swojego radnego, głosuję na jednego a wygrywa drugi, a później poznać osobiście to ciężka sprawa no i proszę podać jaką dzielnicę reprezentuje aby nie było pomyłek. Na zebranie z wyborcami na żywo pewnie nie ma co liczy.
Adaš
Adaš 10.09.2020, 17:24
Jedna wielka Porazka z tymi pomyslami starostwa. Filmy kreca z radnymi... Czekam na pomysly w tych filmach jak tu z rodziny upchac kogos do pracy po znajmosci w szkole, starostwie, szpitalu, powiatowym urzadzie pracy itp brawo pis
Jan Osik
Jan Osik 11.09.2020, 11:36
To szukaj pracy w sąsiadujących gminach tam rzadzi PSL na pewno tam prace dostaniesz!!

Pozostałe