Urząd gminy ewakuowany. Na miejscu policja i straż - zdjęcia

  • 11.09.2020, 08:59
  • Grzegorz Król
Urząd gminy ewakuowany. Na miejscu policja i straż - zdjęcia
Trwa przeszukiwanie budynku Urzędu Gminy Dębica, przy ul. Batorego w Dębicy. Sytuacja ma związek z mailem o podłożonym tam pojemniku z toksycznym gazem.

Jak zapewnia zastępca wójta Jacek Drobot to nie są ćwiczenia.

- Autor maila napisał, że w budynku znajduje się reklamówka z toksycznym gazem, że jest dobrze ukryta i jej nie znajdziemy. Napisał też, że wszyscy umrzemy i podpisał się Dzik - wyjaśnia Jacek Drobot.

Podobne maile przychodziły już do innych urzędów w całej Polsce, ale każda taka wiadomość jest traktowana poważnie. Budynek urzędu sprawdzany jest przez policję i strażaków.

Czytaj także: Pocisk artyleryjski znalazł rolnik

Grzegorz Król

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sołtys
Sołtys 12.09.2020, 18:25
U nas we wsi jeden taki odgraża się ,że w niedzielę grochówki podje do syta i w poniedziałek jedzie do UG gazy trujące rozpylać. Zaś będzie wolne.
Włodarz
Włodarz 11.09.2020, 18:48
Trującym gazem ? Ja słyszałem ,że podobno ktoś nowiczoka kropelkę dolał. Problem w tym , że nie wiadomo do której butelki.
zając
zając 11.09.2020, 15:02
Dzik załatwił urzędnikom wcześniejszy weekend.... normalnie przedzik
owca
owca 12.09.2020, 19:41
ich sąsiad z ogrodowej...

Pozostałe