Tym razem czytać będą Balladynę

  • 11.09.2020, 09:26 (aktualizacja 11.09.2020, 09:38)
  • Tomasz Ratuszniak
Tym razem czytać będą Balladynę Na czytanie Balladyny zaprasza Marzena Kowalska, dyrektor MiPBP.
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna jak co roku włącza się w akcję Narodowego Czytania 2020. Tegoroczną lekturą jest Balladyna Juliusza Słowackiego.

Na wspólne czytanie biblioteka zaprasza do swojej siedziby przy Akademickiej 10 w piątek 25 września o godz. 17:00. Do odczytu fragmentów dramatu, oprócz mieszkańców miasta, zaproszeni zostaną samorządowcy oraz sympatycy biblioteki. Dla uczestników wydarzenia MiPBP przygotowała egzemplarze „Balladyny”, a będzie też możliwość uzyskania odbitki okolicznościowej pieczęci Narodowego Czytania.

W piątkowe popołudnie przy Akademickiej 10 podsumowany zostanie konkurs na komiks pod hasłem Biblioteka nowych możliwości. Bibliotekarki przygotowują również prezentację e-usług związanych z katalogiem elektronicznym, a także quiz z nagrodami.

Organizatorzy  zapraszają wszystkich dębiczan do wzięcia udziału w wydarzeniu. Jednak z uwagi na sytuację epidemiczną proszą uczestników  o przestrzeganie wszelkich obowiązujących wytycznych i zaleceń sanitarnych.

Przeczytaj również: W setną rocznicę bitwy i urodzin papieża

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe