Czeka praca w Starostwie Powiatowym

  • 11.09.2020, 09:52 (aktualizacja 11.09.2020, 10:09)
  • Tomasz Ratuszniak
Czeka praca w Starostwie Powiatowym
Starosta Piotr Chęciek ogłosił wczoraj nabór na podinspektora w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru. Na zgłoszenia kandydatów czeka do 21 września.

Niezbędne wymagania to m.in.: wykształcenie wyższe techniczne z zakresu geodezji i kartografii, a także minimum 3 lata stażu pracy na stanowisku zgodnym z wykształceniem, w tym minimum 2 lata w administracji publicznej. Należy również znać przepisy związane z prawem geodezyjnym i kartograficznym, ewidencją gruntów i budynków, a także Kodeks postępowania administracyjnego. Wymagana jest też znajomość obsługi programów: EWOPIS, EWMAPA, OŚRODEK i urządzeń biurowych.

Ogłoszenie o naborze można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego.

Przeczytaj również: Czeka praca na basenie

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ELA
ELA 15.09.2020, 10:26
Gdzie to ogłoszenie zostało opublikowane?
geodeta
geodeta 12.09.2020, 23:21
ja podciągnął bym to pod wydział pana Gągały i zlikwidował wydział geodezji jest to wielka oszczędnośc podobnie jak z działem inwestycji

Pozostałe