Europoseł otworzył biuro w Dębicy - zdjęcia

  • 12.09.2020, 10:46 (aktualizacja 12.09.2020, 11:01)
  • Grzegorz Król
Europoseł otworzył biuro w Dębicy - zdjęcia
Żaden z europarlamentarzystów nie uruchomił wcześniej swojego biura poselskiego w Dębicy. Pierwszym jest Bogdan Rzońca (Prawo i Sprawiedliwość).

Biuro Bogdana Rzońcy otwarte zostało w sobotę 12 września, kilka minut po godz. 10. Na europosła przed budynkiem przy ul. Rynek 32 czekał m.in. senator Zdzisław Pupa, posłowie Jan Warzecha i Kazimierz Moskal, wicestarosta powiatu Adam Pieniążek, a także burmistrz Mariusz Szewczyk ze swoimi zastępcami. Bogdan Rzońca zapewnił podczas swojego przemówienia, że w miarę możliwości będzie pomagał nie tylko samorządowcom, ale również mieszkańcom.

Z kolei poseł Jan Warzecha przypomniał o trzech dużych inwestycjach, których realizację mocno wspiera europoseł Rzońca - przebudowa drogi krajowej nr 73 Pilzno-Jasło, a także budowa linii kolejowej z Dębicy do Jasła oraz zjazd z autostrady A4 na wysokości Pilzna.

Za działalność biura odpowiedzialna będzie Beata Wojnarowska. Do niej kilka słów skierował poseł Kazimierz Moskal.

- Cieszę się, że biuro będzie prowadziła moja koleżanka z pracy (Kazimierz Moskal był kiedyś nauczycielem, tak jak obecnie Beata Wojnarowska - przy. red.). Dlatego, jak tylko będzie możliwość, to będę tu zaglądał - powiedział poseł.

Więcej na temat działalności biura, tego w jakie dni tygodnia i w jakich godzinach będzie otwarte dowiecie się Państwo z najbliższego wydania Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 15 września. Zachęcamy do lektury.

Czytaj także: Przewodniczący po kwarantannie

Grzegorz Król

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Góral
Góral 15.09.2020, 04:55
Jak jesteście oszczędni to jedną sekretarką podzielita się.
no
no 15.09.2020, 12:26
A nawet jednym biurem. I tak to nowe biuro ma przyjmować nie wiadomo kogo w max 4 godzinach 2 dni w tygodniu.
Majkel
Majkel 14.09.2020, 08:45
Fiu fiu zdjęcie na całą ścianę samego siebie przemawiającego z mównicy sejmowej, kabaret😀😀😀
Antek
Antek 13.09.2020, 20:06
Kiedy jakiś lewak/neo-faszysta (bo to jedno i to samo tylko w innym wydaniu packaging has changed) to zrobi?
January Styczeń
January Styczeń 13.09.2020, 14:53
O widzę że pan Warzecha też tam jest, teraz czekam kiedy nowe fotki na FB.
plus
plus 13.09.2020, 13:25
Myślę, że lepiej jak jest w Dębicy takie biuro i raczej trzeba się z tego cieszyć a nie marudzić drodzy przeciwnicy PIS-u. A co do obecności burmistrza miasta w tym wydarzeniu, to nie widzę w tym nic dziwnego.
zawiedziony
zawiedziony 13.09.2020, 12:58
Idę o zakład ,że Pan Bogdan będzie robił to samo co "nasz" Pan Poseł Warzecha wraz ze swoją sekretarką. Czyli nic.
bolo
bolo 13.09.2020, 12:05
A te miliardy euro za wybór Dudy przywiózł nam wreszcie ? Zaczynam tracić cierpliwość...
Wymagający
Wymagający 13.09.2020, 14:57
A internet szerokopasmowy? Też tracę cierpliwość.
Tadeusz Drozda
Tadeusz Drozda 12.09.2020, 20:31
Śmiechu warte
Tylem na to czekał
Tylem na to czekał 12.09.2020, 18:28
Teraz to pożyjemy jak jakieś Paniska !
Dębica
Dębica 12.09.2020, 17:59
A Pani członek zarządu Osocha uśmiechem obdziela wszystkich obecnych Ileż to partii za mną a ile przede mną mówią jej oczy
;)
;) 12.09.2020, 15:47
Cuda, cuda ogłaszają.
noż
noż 12.09.2020, 14:50
Panie Burmistrzu, po co Pan tam poszedł? Kogo wreszcie Pan reprezentuje? Kolejny brak wotum zaufania i pogarda a Pan dalej do nich. To raz.

Dwa. Co to znaczy przypomniał, że wspiera jakieś inwestycje. Od samego gadania nic się samo nie zrobi, a z tego słynie PIS. Zakasać rękawy i do roboty. Skąd fundusze na inwestycje? 5 lat wystarczyło aby doprowadzić kraj do ruiny. Rekordowy deficyt, rekordowy dług. Może z Unii te pieniądze? A nie parzą w rączki te pieniążki? Przecież jesteście przeciwko UE.
7of9
7of9 12.09.2020, 14:20
no proszę, jak pączusie w masełku...
majkel
majkel 12.09.2020, 12:55
Tera to nam bedzie dobrze
4NTYP15
4NTYP15 12.09.2020, 12:53
o której będzie retransmisja z otwarcia w TVPIS? - ktoś wie?
Niestety przeoczyłem tak donośną uroczystość. I bym sobie oglądnął. ;)


?
? 12.09.2020, 12:03
A po cóż? Pytania do wszystkich.
Hirek
Hirek 12.09.2020, 11:40
Przecież każdy wie,że wystarczyłoby najwyżej 120 posłów, 0 senatorów, a reszta jest po prostu niepotrzebna,grzeje stołki i martwi się,czy wierchuszka partyjna wpisze ich na odpowiednie miejsca na liście za posłuszne naciskanie guzika. Taki poseł nie jest niezależny i wcale nie odpowiada przed wyborcami,tylko przed partyjnym komitetem/zarządem. Senator też niby jest wybierany w jednomandatowych okręgach,ale bez poparcia jakiejś partii ma znikome szanse na zwycięstwo. Utrzymanie tego towarzystwa to setki milionów zł plus przywileje itp itd. Gdyby było ich mniej,może rzeczywiście byłaby to elita i warto byłoby im płacic więcej. Teraz państwem rządzi wąska grupa 30-40 ludzi, a "suweren" jest mamiony kasą z zapłaconych prze siebie podatków. Genialne. Żeby była jasność,dotyczy to wszystkich partii,tych starych i nowych,z prawa i lewa i tych tworzonych doraźnie przed nowymi wyborami. Nazwy sie zmieniają,ale nazwiska na listach nie...

Pozostałe