Na tych liniach zmieniają się rozkłady jazdy

  • 16.09.2020, 18:04 (aktualizacja 16.09.2020, 18:17)
  • Janusz Grajcar
Na tych liniach zmieniają się rozkłady jazdy
Pasażerowie podróżujący z firmą Ogro-Trans na trasie Dębica Szpital - Pustków Osiedle - Pustków powinni zwrócić uwagę na rozkłady jazdy. Został on bowiem zmodyfikowany.

Powodem wprowadzenia zmian były zastrzeżenia zgłaszane przez pasażerów i dyrektorów szkół. Dlatego młodzież dojeżdżająca do ZSZ w Pustkowie-Osiedlu może już korzystać z rozkładu dostosowanego do potrzeb zgłoszonych przez dyrekcję szkoły.

W celu wyeliminowania nadmiernego zatłoczenia w godzinach porannych w środkach transportu i uniknięcia sytuacji pozostawienia pasażerów na przystanku linie obsługują autobusy o dużej pojemności, a różnice pomiędzy odjazdami poszczególnych kursów w tym czasie są niewielkie.

Wyrywkowo przeprowadzane są kontrole dotyczące czasu odjazdu autobusów, ilości pasażerów, czystości w autobusach. Przewoźnik jest zobowiązany do  przestrzegania wprowadzonych na czas epidemii zakazów i nakazów, szczególnie odnoszących się do zasad poruszania się środkami komunikacji publicznej.

Nowe rozkłady jazdy zamieszczamy poniżej. Pozostałe można znaleźć TUTAJ.

Czytaj też: Kolejna gmina z dotacją na autobusy

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Może głupie pytanie.
Może głupie pytanie. 17.09.2020, 19:44
A ja dojeżdżam do pracy. Czy w takim razie do mnie też dopasuje się rozkład jazdy? Jak na razie, to przyjeżdżam na 1godz. i 15 nim przed rozpoczęciem pracy, bo innej możliwości nie mam.
Dębiczanin
Dębiczanin 17.09.2020, 09:26
Dajcie spokój!!! to mają być autobusy miejskie?
pasażer
pasażer 16.09.2020, 21:41
spokojnie gmina zapłaci za oklejenie reklamami wszystkich autobusow to i kursów będzie więcej a ciemnemy ludowi sie powie że jest taniej i lepiej niż w MKS
Pasażer
Pasażer 16.09.2020, 20:32
Rano tłok niemiłosierny. Młodzież bez maseczek. Może wreszcie ktoś zrobi z tym porządek.

Pozostałe