Pół miliona z jednego procenta - to rekord

  • 18.09.2020, 09:50 (aktualizacja 18.09.2020, 10:00)
  • Ryszard Pajura
Pół miliona z jednego procenta - to rekord
W tym roku, w ramach 1% podatku Fundacja Śnieżki Twoja Szana zebrała najwyższą w historii kwotę – aż 558 456,87 zł.

Dzięki wielkiemu sercu Darczyńców możemy dalej nieść pomoc osobom potrzebującym oraz wspierać edukację dzieci i młodzieży - pisze fundacja w oficjalnym komunikacie.


Szanowni Darczyńcy,
Dzięki Państwa hojności, podczas tegorocznej zbiórki w ramach 1% podatku, Fundacja Śnieżki Twoja Szansa zebrała rekordową w swojej historii kwotę 558 456,87 zł. To aż o 149 050,58 zł więcej niż w 2019 roku. Z całego serca dziękujemy za zaufanie i obdarowanie nas szansą kontynuowania misji wspierania naszych Podopiecznych.
Zebrane pieniądze umożliwią nam dalsze wspieranie edukacji dzieci i młodzieży oraz pomoc osobom przewlekle chorym i niepełnosprawnym poprzez dofinansowanie kosztów ich leczenia oraz rehabilitacji czy terapii ratujących życie. To dzięki Państwa życzliwości w oczach naszych podopiecznych, na co dzień zmagających się z wieloma przeciwnościami losu, pojawia się iskierka nadziei. Dawanie wiary w możliwość powrotu do zdrowia i sprawności oraz przynoszenie ulgi w cierpieniu to dla nas absolutny priorytet.
– Funkcjonujemy na Podkarpaciu, w dobrze znanym, lokalnym środowisku, przez co z osobami objętymi naszą pomocą łączy nas szczególna więź. Aktualnie grono naszych podopiecznych liczy kilkadziesiąt osób, a wiele z nich jest pod naszą opieką od lat – mówi Anna Mikrut, prezes Fundacji Śnieżki Twoja Szansa.
Środki od Darczyńców planujemy wykorzystać również w drugim filarze naszej działalności – edukacji. W ramach autorskich projektów od lat uczymy dzieci jak rozsądnie zarządzać finansami („Mały Świat Dużego Pieniądza”), a także wspieramy finansowo uzdolnioną młodzież („Grant na szansę”).
Dotychczas dzięki środkom przekazanym przez naszych Darczyńców w ramach 1% podatku mogliśmy wesprzeć kilkaset osób fizycznych, instytucji i organizacji. To wszystko nie byłoby możliwe bez Państwa hojności i wsparcia.
Dziękujemy raz jeszcze w imieniu swoim oraz naszych Podopiecznych!

Informacja i fot. Śnieżka SA

.

Mimo pandemii farby sprzedały się dobrze

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe