W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 21.09.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Trzydziesty dziewiąty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

 

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szaarobury
Szaarobury 25.09.2020, 19:20
A ci policjanci, którzy musieli wysłuchać pod Muszlą groźnej agitacji zostali skierowani do spowiedzi? Kapelan wygłosił prelekcję o szkodliwości kolorów tęczy i noszenia tęczowych skarpetek?
Pogodynka
Pogodynka 24.09.2020, 16:43
Tęczę widziałam dzisiaj popołudniu na naszym dębickim niebie. Niczego już nie uszanują w dzisiejszych czasach !
Fabisiakowa
Fabisiakowa 25.09.2020, 19:09
Nie zdążyli zaslonić? A fe!
Dżak Borris
Dżak Borris 22.09.2020, 22:39
Nagłówek nadaje się na tytuł filmu dla dorosłych :).
olaf
olaf 22.09.2020, 19:58
komu tak naprawdę zagrażają te aktywistki? co takiego strasznego dzieje się polskiej rodzinie z ich powodu? przed czym ten strach paniczny bo nie rozumiem? armia policji przed kilkoma dziewczynami z ulotkami ,czy to jakaś paranoja?
Dajcie żyć
Dajcie żyć 23.09.2020, 19:56
Potwierdzam! Tylko sztuczne szukanie wroga, jak za komuny, żeby było z kim walczyć i straszyć.
Mateusz
Mateusz 22.09.2020, 17:35
W cieniu dębickich aktywistek powstrzymanych przez spore grono panów policjantów, powiat sztumski uchylił dziś "Samorządową Kartę Praw Rodziny!"

Teraz czas na Dębicę i powiat póki jeszcze jest czas...
###
### 22.09.2020, 18:52
Stuknij się w głowę człowieku!
Mańka P.
Mańka P. 25.09.2020, 19:11
Dulska, zajmij się mężem...
7of9
7of9 21.09.2020, 19:00
jedynymi partnerami tej ciemnej patokarpackiej masy będą niedługo tylko miasta Korei północnej, albo co najwyżej miasta leżące na wschód od granic.brawo Puurs!!!! + Zero kasy z funduszy norweskich i UE.
Lokal
Lokal 22.09.2020, 10:35
Odezwał się lokalny patriota!!! Nic nie stoi na przeszkodzie wyjazd do Belgi , Francji lub innych krajów
Kasza
Kasza 22.09.2020, 17:50
Bardzo Dobrze Szanowny Panie ! Nie ma stref wolnych od LGBT ! A jak będą to niech samorządy radzą sobie same . Wszystko w tym temacie !
7of9
7of9 22.09.2020, 14:03
mam się poczuć wypędzony? nie pasuję do jedynie słusznej linii partyjnej? jeszcze jestesmy w kręgu kultury europejskiej, ale jeśli pójdzie tak dalej, to juz niedługo będziesz się mościł w objęciach putina i tego typu barbarzyńskich indywiduów.
Władimir Władimirowicz P.
Władimir Władimirowicz P. 22.09.2020, 17:18
ale dla nich to wzór, władza na nutę putinowską. Powszechny zamordyzm, publiczne media przedstawiają jedynie słuszną linię partii, prywatne zmarginalizowane, sądy i prokuratury działają pod polityczne dyktando, europejskie wartości zdelegalizowane.

Pozostałe