Morsy świętowały 20-lecie klubu

  • 23.09.2020, 18:11 (aktualizacja 23.09.2020, 18:24)
  • Janusz Grajcar
Morsy świętowały 20-lecie klubu
W rozegranym z okazji 20-lecia UKS Morsy Dębica turnieju bokserskim o Puchar Karpat kibice zobaczyli blisko 30 walk.

W turnieju uczestniczyli zawodnicy z całej Polski oraz goście z Rumuni. Bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik Morsów Gabriel Blezień, który został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. W swojej walce jednogłośnie na punkty pokonał Kacpra Rzepka z Optimusu Krosno. Bardzo dobre walki stoczyli też pozostali nasi zawodnicy Jan Stulin, Oliwia Jaśkiewicz, Mateusz Pędrak i Michał Pierzchała. Najlepszą drużyna okazała się Iryda Mielec.

Podczas turnieju zostali wyróżnieni działacze oraz sympatycy UKS Morsy. W tym gronie znaleźli się: Wiesław Trojan, Marcin Chorąży, Agnieszka Magiera, Stanisław Minorczyk, Marcin Magiera, Anna Trojan, Mariusz Blezień, Sławomir Łukasik, Jacek Morawczyński, Dariusz Draguła, Paweł Trojan, Stanisław Cabaj, Bogdan Barszcz, Marian Wolicki, Mateusz Smoła, Bogusław Filipek, Marian Basiak, Jerzy Hady, Piotr Chęciek, Mariusz Szewczyk i Marta Pawełko–Tokarz.

Zostały też przyznane brązowe odznaki Podkarpackiego Związku Bokserskiego dla Mariusza Blezienia i Polskiego Związku Bokserskiego dla Sławomira Łukasika i Zenona Trojana, które wręczył Prezesa Grzegorz Nowaczek.

Czytaj też: Stanisław Minorczyk nie żyje

Janusz Grajcar

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe