Zbiera na rękawiczki dla dębickich medyków

  • 25.09.2020, 15:05
  • Tomasz Ratuszniak
Zbiera na rękawiczki dla dębickich medyków Mateusz Bogdanowicz namawia do wsparcia dębickich medyków. fot. zrzutka.pl
Mateusz Bogdanowicz, ratownik kwalifikowanej pierwszej pomocy i student ratownictwa medycznego postanowił wykorzystać swoje 34. urodziny, by wesprzeć medyków z dębickiego szpitala.

Mateusz Bogdanowicz był m.in. pomysłodawcą i koordynatorem akcji Rzuć piątaka, by zdiagnozować raka i zbiórki na sprowadzenie z Norwegii zwłok zmarłego tam dębiczanina. Tym razem zainicjował akcję pod hasłem Piątka w dłoń - rękawiczka na dłoń.

- Jak wiecie cena opakowania rękawiczek wzrosła kilkukrotnie... Obecnie w dębickim Szpitalu brakuje rękawiczek - są zbyt małe lub za duże, niektóre pękają podczas ubierania. Nie ma możliwości obdarowania wszystkich sprawiedliwie, ale postanowiłem założyć tą zrzutkę, by chociaż w małym stopniu wesprzeć Medyków naszego Szpitala. Są to naprawdę wspaniali ludzie, którzy pomagają każdemu w potrzebie.Przysłowiowy "Piątak" to nie tak dużo, a dla Medyków bardzo wiele - 5 par rękawiczek. Akcja potrwa przez 30 dni - napisał w serwisie zrzutka.pl.

Zrzutka, której celem jest zebranie 5 000 zł działa od wczoraj pod adresem: https://zrzutka.pl/vjg8dj

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obywatel RP
Obywatel RP 26.09.2020, 06:42
Ludzie ocknijcie się od tego są płacone podatki. Jeśli im czegoś brakuje niech zgłoszą dyrektorowi a dyrektor szpitala niech egzekwuje dalej a nie piastuje swój urząd mając wszystko gdzieś. Dochodzimy do absurdu gdzie pomimo daniny na państwo będziemy kupować sprzęt medyczny dla szpitali, ubrania i radiowozy dla służb mundurowych i garnitury dla posłów.

Pozostałe