Koronawirus: ognisko po weselu w Jodłowej

  • 25.09.2020, 21:04 (aktualizacja 26.09.2020, 11:43)
  • Janusz Grajcar
Koronawirus: ognisko po weselu w Jodłowej Obraz Gerd Altmann z Pixabay
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o dwóch kolejnych ogniskach koronawirusa. Jedno z nich znajduje się w powiecie dębickim.

Po weselu w Jodłowej, na którym w w sobotę 12 września bawiła się setka gości, już u dziewięciu osób badania wykazały zarażenie koronawirusem. Na kwarantannę trafiło kolejne 90. Trwa dochodzenie epidemiologiczne.

Przypomnijmy, że dziś zakażenie potwierdzono aż u dwunastu mieszkańców naszego powiatu, pięciu kobiet i siedmiu mężczyzn. Była to największa liczba spośród wszystkich powiatów na Podkarpaciu.

Pozytywny wynik miał też kolejny pracownik Starostwa Powiatowego w Dębicy, już drugi z Wydziału Architektury i Budownictwa. Na kwarantannę skierowani pozostali urzędnicy z tego wydziału, w sumie dziewięć osób.

Czytaj też: Nasza profesor pracowała nad lekiem na COVID-19

 

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Huimon
Huimon 26.09.2020, 19:02
A mnie to wali
trwa
trwa 26.09.2020, 15:51
trzeba walczyć też z oporem. Czy komuś się opłacają wirusy? Takie informacje muszą być powszechne. Gdy młodzi(poniżej 50 roku życia) mają tylko udar mózgu, to wskazuję, że od COVID-19, lub jest to prawdopodobne. Starzy też mają inne objawy niż gorączka, zawroty, dezorientacja, jak po udarze.

Pozostałe