Psy, ludzie i dobra zabawa. Pobiegli na sześć łap

  • 26.09.2020, 20:27 (aktualizacja 27.09.2020, 10:55)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Psy, ludzie i dobra zabawa. Pobiegli na sześć łap
To był już IV Bieg na 6 Łap zorganizowany przez Fundację Psi Azylek - Zwierzęta w Potrzebie. Miłośnicy czworonogów spotkali się w Pustkowie Osiedlu

Bieg, a właściwie spacer, po urokliwych dróżkach lasu w Pustkowie Osiedlu po raz kolejny zintegrował środowisko zwierzolubów. Ideą wydarzenia było zwrócenie uwagi na problem bezdomności zwierząt. Wśród uczestników nie brakowało opiekunów adoptowanych psów - również z azylu w Podgrodziu, którym opiekuje się Fundacja Psi Azylek. Po wspólnym spacerze odbył się rodzinny piknik. Były licytacje na rzecz bezdomnych psów, losowanie nagród i dobra zabawa dla wszystkich miłośników czworonogów.

Więcej o IV Biegu na 6 Łap w najnowszym wydaniu OL

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe