Kruczek i Huk pozostają w zarządzie

  • 28.09.2020, 11:52
  • Tomasz Ratuszniak
Kruczek i Huk pozostają w zarządzie Stanisław Kruczek, obok burmistrza Mariusza Szewczyka, podczas otwarcia DK Śnieżka.
Marszałek Władysław Ortyl zdecydował o wycofaniu wniosku o odwołanie z Zarządu Województwa Podkarpackiego Anny Huk i Stanisława Kruczka. To wynik sobotniego porozumienia Jarosława Kaczyńskiego ze Zbigniewem Ziobro i Jarosławem Gowinem.

Anna Huk reprezentująca Solidarną Polskę Zbigniewa Ziobro i Stanisław Kruczek z Porozumienia Jarosława Gowina mieli zostać odwołani po tym jak doszło do kryzysu w Zjednoczonej Prawicy. O tym, że marszałek Władysław Ortyl chce usunięcia ich z Zarządu Województwa Podkarpackiego informowaliśmy w zeszły poniedziałek.

Wniosek w tej sprawie miał być głosowany podczas dzisiejszej sesji, jednak w związku z sobotnim porozumieniem został wycofany przez samego marszałka.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sprzedawca jaj
sprzedawca jaj 28.09.2020, 14:25
Koryto+- oszczędnością i pracą ludzie się bogacą... a g...o prawda! Trzeba wiedzieć z kim trzymać.i komu ćwierkać. Idee, poglądy - a jakie sobie prezes życzy?

Pozostałe