Dwójką pod Zakład Karny, dziewiątką do II LO

  • 28.09.2020, 21:14 (aktualizacja 28.09.2020, 21:29)
  • Janusz Grajcar
Dwójką pod Zakład Karny, dziewiątką do II LO
Miejska Komunikacja Samochodowa w Dębicy informuje, że od 1 października nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 2, 3, 6 i 9.

Linia 2 - część kursów zostanie wydłużona do zakładu Tabor przy ul. Sandomierskiej bocznej (a zarazem Zakładu Karnego i innych firm/instytucji w rejonie ul. Św. Brata Alberta). 
Ponadto uruchamiamy kursy w soboty (dla podstawowego wariantu do/z zajezdni). Patrz grafika poniżej.

Linia 3 - wyprostowanie przebiegu przez ul. Krakowską, czyli wycofanie z obsługi rejonu Starostwa Powiatowego (wjazd kieszeniowy do dworca PKP pozostaje).

Linia 6 - wyprostowanie przebiegu przez ul. Rzeszowską, czyli wycofanie z obsługi ul. Cmentarnej, przejazd do ul. Nosala będzie wykonywany od Placu Gryfitów przez ul. Wielopolską jednokierunkowo (powrót przez ul. Strażacką do ul. Rzeszowskiej pozostaje po staremu).

Linia 9 - wydłużenie od ul. Staszica do Domu Kultury Mors przez ul. Słoneczną (powrót tak jak linia nr 6). MKS zachęca do korzystania z tego połączenie uczniów, bo autobusy tej linii przejeżdżają obok najważniejszych szkół w mieście. Mieszkańcy osiedla Budzisz, ul. Wielopolskiej oraz ul. Gawrzyłowskiej zyskają więcej połączeń do centrum miasta. Patrz grafika poniżej.

Czytaj też: Elektryfikacji całej linii PKP nie ma na razie w planach

Janusz Grajcar

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Teofila
Teofila 29.09.2020, 14:56
Ulicą Pustynia - Nagawczyna jeżdzi dużo Tirów. a autobusów niestety nie. A przecież tam mieszka wiele osób - nowe osiedle !
So
So 29.09.2020, 19:01
Pustynia jak i Nagawczyna są nadal na terenie gminy(pogratulujmy burmistrzowi) więc wszelkie pretensje nie do MKSu a do wójta i jego cudnego Ogro-transu

Pozostałe