Uwaga kierowcy! Ta droga będzie nieprzejezdna

  • 04.10.2020, 23:01
  • Tomasz Ratuszniak
Uwaga kierowcy! Ta droga będzie nieprzejezdna fot. Google Maps.
Od 12 października, w związku z przebudową linii kolejowej Padew - Mielec - Dębica, droga powiatowa nr 1288R prowadząca od ronda w Pustyni do łącznika autostradowego w tej miejscowości, będzie nieprzejezdna.

W poniedziałek 12 października o godz. 7:00 zamknięty zostanie bowiem przejazd kolejowy w Pustyni.

- Przejazd będzie zamknięty do dnia 30.10.2020 r., a objazd prowadzony będzie ul. Sandomierską i DK49 w kierunku Zawady - informuje Błażej Ulanowicz, kierownik robót z Przedsiębiorstwa Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie.

Tomasz Pyzia, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Dębicy zapowiada, że powiat przygotuje plansze pokazujące organizacje ruchu na objazdach. Będzie je można znaleźć m.in. na naszym portalu.

Przeczytaj również: W tym tygodniu prądu nie będzie w sześciu miejscowościach

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obywatel
Obywatel 07.10.2020, 22:37
czy ktoś wie czy tory będą jakoś obniżone wyprofilowane ? denerwująca jest ta górka :/
Kierowca
Kierowca 05.10.2020, 17:19
Tory zdemontowane, a przed przejazdem nadal stoi znak STOP. Proponuję powiadomić drogówkę, aby zrobili pokazową akcję karania kierowców za niezatrzymanie się przed przejazdem, do którego pociąg nie ma jak dojechać. Zmienił się dyrektor ZDP, ale poziom zarządzania nadal kiepski. A może interwencja "Obserwatora" w ZDP wystarczy?
Okonolic
Okonolic 06.10.2020, 16:17
Pociąg może nie pojedzie ale pojazd z budowy tak

Pozostałe