W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 05.10.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czterdziesty pierwszy w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bartosz
Bartosz 07.10.2020, 07:57
Proponuje żeby rada miasta Dębica zorganizowała jeszcze 5 kolejnych rocznic i obchodów świąt i innych wydarzeń PRZETRZE SIĘ W KOŃCU OCZKA NIEDOWIARKOM jak będą leczeni na ulicy obok szpitala.
Pablo Picasso
Pablo Picasso 06.10.2020, 11:03
Maseczki tez nie nosza klienci pabow. Nikt tego nie egzekwuje... proponuje by sanepid przeszedl.wieczorami.po lokalach a nie o 10 rano.
Debiczanin
Debiczanin 08.10.2020, 06:53
A to sa Puby w Debicy?
mł.barman
mł.barman 07.10.2020, 20:36
Próbowales pić piwo przez maseczkę? Jest dyspenza w lokalach.
Y K S N A M U D
Y K S N A M U D 06.10.2020, 01:06
Panedmia głupoty!
kupa śmiechu
kupa śmiechu 05.10.2020, 19:56
Stefan Bieszczad rozjemca i mediator? Przecież on reprezentuje tam jedną stronę i to w swoim sentatorskim (in spe) interesie.
ilona
ilona 05.10.2020, 19:55
No to "Mąż Opatrznościowy" inscenizacji kawaleryjskiej Szewczyk i jego asystent Małozięć do dymisji za tę strefę.
???
??? 06.10.2020, 17:59
Uważasz, że oni pozarażali tych ludzi? Oni na siłę zdejmują ludziom maseczki, żeby broń Boże nie wsiadali w nich do autobusów, nie wchodzili do sklepów? To oni twierdzą, że koronawirusa nie ma?
###
### 05.10.2020, 19:12
Na 100% trafimy do strefy czerwonej. Patrząc na to , jak ludzie podchodzą do zagrożenia koronawirusem, to cud, że jest tylko tyle stwierdzonych zakażeń. W autobusach bez maseczek, w sklepach również. Ciągłe zwracanie uwagi jest już męczące, bo niczego nie zmienia. Ci ludzie mają wszystkich wokół w nosie.
Qwerr
Qwerr 06.10.2020, 13:31
Spróbuj mi zwrócić niewolniku uwagę to będzie to dla ciebie bardzo nieprzyjemne doświadczenie. To że łykasz propagandę i nie rozumiesz co jest rozgrywane to twój problem. Siedź na tylku w domu i tam sobie maskę załóż. A zwracać uwagę to możesz swoim domownikom albo swojemu kotu.
Jarek
Jarek 07.10.2020, 12:15
Wezwę Policję dostaniesz 500 złotych mandatu. A jak się będziesz awanturował użyją paralizator . I tyle filozofii i bicia piany. pozdrawiam
mk
mk 05.10.2020, 22:21
Naprawdę to cud że żyjesz
???
??? 05.10.2020, 19:02
Gdzie jest powód tego?
Czytelniczka
Czytelniczka 06.10.2020, 00:05
W szkołach. Tam wirus "nie istnieje". Setki ludzi stłoczonych w budynku przez kilka godzin dziennie bez masek. Bo pan premier nie kazał to po co nosić.
Do czytelniczki
Do czytelniczki 06.10.2020, 18:01
Powiedz to rodzicom dzieci.
Łola
Łola 05.10.2020, 19:00
wincej dożynek, inscenizacji, zaprzysiężeń i zgromadzeń wszelakiej maści! Strefa czerwona może w końcu otrzeźwi osoby, które są odpowiedzialne za organizację tego typu eventów, choć moim zdaniem powinny już teraz odpowiedzieć, przynajmniej rzec się stanowisk, które zajmują!
Zuzia
Zuzia 05.10.2020, 20:42
Bez sensu jest takie pisanie. Chyba wszystkie te zakażenia to wesela, szpital albo policja. Nikt po meczach czy dożynkach nie zachorował. Nie szukajmy taniej sensacji tylko uważajmy.
xyz
xyz 06.10.2020, 09:40
Napisz do MZ o dane dot. zakażeń na weselach, a poźniej sie wypowiadaj. Łykacie wszystko co mówią media, a lud wszystko łapie ;)
Dziunek
Dziunek 07.10.2020, 20:26
Wesela? Stosunki małżeńskie powinny zostać zakazane!
O
O 05.10.2020, 18:15
Gratulację , kiedy kolejna impreza w Dębicy bo za mało zachorowań .
spokojnie
spokojnie 07.10.2020, 13:54
Odpust św. Jadwigi, spęd przy figurce św. Jadwigi obok ratusza, etc. Spokojnie okazji włodarzom i przewielebnym nie braknie.
Qwertt
Qwertt 06.10.2020, 13:36
Nie ma zachorować zrozum to człowieku. Bazują na testach, które nie służą do diagnostyki. To nie są chorzy ludzie, ale taka retoryka jest forsowana przez media byle nakręcić statystykę. A wy to łykacie jak pelikan bezrefleksyjnie i bez zrobienia rekonesansu na temat tego czym was karmią media. Ale czego się spodziewać po Podkarpaciu zainfekowanym PISem,. Dębica to było zawsze bierne miasto z biernymi ludźmi, którzy dadzą sobie nawet wiadro na głowę nałożyć bo tak kazali w telewizji.
Yaga
Yaga 05.10.2020, 22:50
Wcale nie trzeba imprez. Wystarczy udać się do któregokolwiek sklepu i zobaczyć, że ludzie mają gdzieś maseczki i dezynfekcję rąk.

Pozostałe