Na pierwszym śniadaniu spotkali się w Hotelu Gold

  • 07.10.2020, 14:04 (aktualizacja 07.10.2020, 14:26)
  • Tomasz Ratuszniak
Na pierwszym śniadaniu spotkali się w Hotelu Gold fot. Starostwo Powiatowe.
Starosta Piotr Chęciek, wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch i inni samorządowcy spotkali się dziś z przedsiębiorcami z naszego powiatu na I Śniadaniu Partnerskim zorganizowanym przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Śniadanie ma być wstępem do stworzenia Rady Gospodarczej Powiatu Dębickiego, w skład której wchodzić mają działający na tym terenie przedsiębiorcy. Wśród omawianych tematów pojawiły się m.in.: instrumenty wsparcia dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz narzędzia i usługi realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy, którego przedstawiciele też gościli w Goldzie. Starosta Piotr Chęciek mówił natomiast o współpracy i budowaniu relacji między przedsiębiorcami a jednostką samorządu terytorialnego.

Przeczytaj również: Przez koronawirusa z radnymi się nie spotkasz

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nadzór
nadzór 09.10.2020, 00:01
wymieniam sukces w starostwie to budowa szkoły specjalnej
Paweł
Paweł 08.10.2020, 10:14
Cytując Mariana Dziędziela z "Wesela" - "Pojedli, popili to teraz wyp...."
przedsiebiorca
przedsiebiorca 08.10.2020, 08:34
brawo dla Pana Starosty prawdziwy gospodarz wie, że każde działanie ma sens nawet takie małe spotkanie przy śniadaniu, małymi kroczkami do celu. Szkoda, że inni są w cieniu
pl
pl 08.10.2020, 08:23
Zawsze mnie to rozbraja kawka hebatka pitu pitu gadu gadu cos co w firmach prywatnych od 20 lat zalatwia sie przez telekonferencje...radzil nie radzil zaradzil nie zaradzil.
mieszkaniec
mieszkaniec 07.10.2020, 21:27
super pomysł, od zawsze współpraca samorząd - biznes dawała tylko pozytywne efekty
Usta i nos !!!!
Usta i nos !!!! 07.10.2020, 19:46
Widze,że wszyscy maseczki prawidłowo założone:)
Hipo
Hipo 08.10.2020, 11:18
Do zdjęcia :) Do śniadania / kawy trzeba już zdjąć :)
Juni
Juni 07.10.2020, 19:13
Bo im się to śniadanie należało!
???
??? 07.10.2020, 18:58
Kiedy dowiemy się coś na temat szpitala, ośrodków zdrowia? Cisza.
Jarek
Jarek 07.10.2020, 18:55
Tylko po co się spotkali? Istnieje przecież Skype internet można prowadzić biznes bez fizycznych kontaktów. Przecież nie chodziło o propagowanie koronawirus.
Hipo
Hipo 07.10.2020, 17:17
Brawo, czekamy teraz na informację o kwarantannie wśród uczestników spotkania. Naprawdę trzeba się spotykać "na śniadaniu"? W normalnych firmach spotkania organizowane są zdalnie
Mateusz
Mateusz 08.10.2020, 10:13
a wymień jakiś sukces obecnej ekipy w starostwie?
dębiczanin
dębiczanin 07.10.2020, 16:56
Wspólne śniadanie w dobie pandemii???
Przedsiebiorca
Przedsiebiorca 07.10.2020, 16:48
No i pogadali prezentacje były kreacje też I CO Z TEGO????????? Co z tego gospodarze?
Rynkowy
Rynkowy 07.10.2020, 16:37
Gospodarka nie lubi centralnego sterowania.
żal pl
żal pl 07.10.2020, 16:19
PIS i gospodarka? To jakiś żart? Wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw = podatek od spółek komandytowych. :D Rolnictwo już wsparli.
Mateusz
Mateusz 07.10.2020, 14:53
...pogadają i będzie jak zwykle! Kto płaci za te spotkani i ile? Jakie mają być konkretne działania po tych spotkaniach?
przedsiebiorca
przedsiebiorca 08.10.2020, 08:31
no najlepiej to siedzieć zamknięteym w urzędzie

Pozostałe