Siódemka do Hutchinsona pojedzie przez Nagawczynę

  • 10.10.2020, 11:42 (aktualizacja 10.10.2020, 17:06)
  • Janusz Grajcar
Siódemka do Hutchinsona pojedzie przez Nagawczynę
Osoby, które dojeżdżały do pracy w zakładzie Hutchinson w Zawadzie autobusem MKS-u nr 7, mimo zamknięcia przejazdu kolejowego w Pustyni nadal będą mogły to robić. Ale nie wszystkie.

Jak informuje na profilu fejsbukowym Miejska Komunikacja Samochodowa w Dębicy w związku z zamknięciem od poniedziałku 12 października przejazdu kolejowego w ciągu drogi powiatowej 1288R Pustynia – Zawada autobusy linii komunikacji miejskiej nr 7 oznaczone literką H będą kursowały do fabryki Hutchinson przez miejscowość Nagawczyna.

Autobus nie będzie zatrzymywał się na przystankach leżących na trasie objazdu. Przystanki dla linii nr 7 znajdujące się przy ulicy Sandomierskiej oraz w miejscowości Pustynia zostają na czas zamknięcia przejazdu wyłączone z eksploatacji dla tej linii. 

Przejazd w Pustyni zostanie zamknięty w związku z przebudową linii kolejowej Padew - Mielec - Dębica. Przewidywany czas zakończenia prac to 30 października.

Czytaj też: W rankingu inwestycji są spektakularne awanse, ale i spadki

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe