W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 12.10.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czterdziesty drugi w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 13.10.2020, 10:08
A prąd to będzie za darmo???
pis
pis 13.10.2020, 12:28
Spokojnie, prąd też wam podniesiemy.
kgt117
kgt117 13.10.2020, 10:06
MPEC rządzi, MPEC radzi, MPEC nigdy Cię nie zdradzi
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.10.2020, 08:02
A pensje stoją w miejscu. Za śmieci 100 zł miesięcznie, ciepło, woda. Trzeba uciekać z Dębicy, bo wykończą człowieka opłatami.
wściekła
wściekła 12.10.2020, 20:31
Dziękujemy panie Szewczyk! Jakiej podwyżki pan jeszcze nie zrobił z gatunku tych, co drenują nasze kieszenie?
Staś Ciepelko
Staś Ciepelko 13.10.2020, 12:02
Prezesowi Rady Nadzorczej / temu, co się zastrzegał, że nie jest kandydatem na ten fotel / trzeba zapłacić...Musimy się złożyć.....I proszę nie przymykać zaworów, żadne oszczędzanie energii! Oszczędzanie jest nie na fali, nawet jeden z sądów w kraju orzekł, że przykręcanie termostatów jest niemoralne, bo korzystamy z energii sąsiadów...O wyziębionych piwnicach nie wspomniał.
Ekonomistka
Ekonomistka 13.10.2020, 05:35
Podziękuję raczej partii matce PiS, bo to polityka tej formacji doprowadziła do tego, że mamy od wielu miesięcy jedne z najwyższych wzrostów cen w UE! A rosną zwłaszcza ceny jedzenia i usług komunalnych.
mł.pomaseczkowy
mł.pomaseczkowy 13.10.2020, 12:12
Rządzący juz dawno zorientowali się, że przy takich podwyżkach rekompensowanie obniżką cen na lokomotywy i statki pełnomorskie nie jest właściwym działaniem. To chyba Morawiecki zauważył i poszedł na kwarantannę, za karę.
weterynarz
weterynarz 12.10.2020, 21:11
Niech Szanowna Panii podziękuje wspaniałej rządzącej partii. Jak się rozdaje pieniądze, nie inwestuje i zwiększa inflację to tak się to kończy. Zaczęło od śmieci, teraz ciepło, za niedługo woda. Dodam, że w kolejce czeka na Panią podatek od deszczu i zwiększenie podatku od nieruchmości. Burmistrz nie ma tu nic do gadania, rosną koszty miasta. Głosujcie dalej na PIS.
dyplomowany szewc
dyplomowany szewc 13.10.2020, 12:16
No przecież gdzieś zasłużonych trzeba zatrudnic, zaklady szewskie poupadały, a zresztą trzeba mieć kwalifikacje. Nie matura... z resztą - matura to bzdura, co widać na ulicach.
referent
referent 13.10.2020, 11:50
Hahaha. Wodę to Gil z Szewczykiem nam zafundowali. To nasze wodociągi składały wniosek o taryfę. Tak samo MPEC i taryfa za ciepło. A czyje są te spółki? 100% miasta, Szewczyk sam wyznacza rady nadzorcze a one prezesa.

Podatek od nieruchomości? To przecież sprawa rady, która w tej kadencji już dwa razy gasiła zapędy Szewczyka do wprowadzenia podwyżki.
wściekła
wściekła 13.10.2020, 11:48
Jak burmistrz nie ma nic do gadania, to niech rezygnuje.
weterynarz
weterynarz 13.10.2020, 15:24
Niech sie Pani cieszy, że burmistrz nie jest z PISu. Realizowałby wszelkie pomysłu PISu bez żadnego sprzeciwu. Tak jak nasz poseł co to mówi, że jego głos niema znaczenia. Bardzo dobrze powiedział prezez spółdzielni, podatek od deszczu wprowadza rząd a ludzie psioczą na niego.
A ty referent to myslisz, że skąd się biorą koszty w spółkach takich jak wodociągi czy MPEC? Może nasz premierek geniuszek-mateuszek ci wyjaśni? Tylko znowu mu nos urośnie.
pudło
pudło 13.10.2020, 22:49
W wodociągach to kosztów przysporzył pełnomocnik finansowy komitetu Szewczyka - niejaki Stanisław co to dyrektorem kosztującym 170 koła rocznie został a w MPECu z kolei kontrakty jakieś realizował.
Celcjuszek
Celcjuszek 12.10.2020, 20:01
Jak będzie protestował prezes Sni Igloopol i Rady Nadzorczej spółek miejskich - jestem za, a nawet przeciw?
Mary
Mary 12.10.2020, 22:01
Miał obniżać pensje prezesów a póki co idzie to w drugą stronę.
@
@ 12.10.2020, 19:49
Ok tam, oj tam! Nie narzekajcie. Nasza władza( partia) z ludem.
Stan
Stan 12.10.2020, 18:15
No tak.... pensja minimalna rośnie to i kosmiczna pensja prezesa.... przecież nie może mieć mniej niż jakiś tam sobie poseł. Na poprzedniej zimie nie było jak wydoić mieszkańców, to teraz się zabezpieczą na wypadek powtórzenia takiej sytuacji

Pozostałe