Autobusami Ogro-Transu jak w wakacje

  • 16.10.2020, 14:59 (aktualizacja 16.10.2020, 15:08)
  • Janusz Grajcar
Autobusami Ogro-Transu jak w wakacje
Od poniedziałku 19 października na liniach obsługiwanych przez firmę Ogro-Trans obowiązywał będzie wakacyjny rozkład jazdy. Na przystankach kursy te oznaczone są literami D oraz H. Ograniczenia związane są z wprowadzeniem nauki zdalnej w szkołach ponadpodstawowych.

Obsługiwane kursy:
Dębica – Pustków Budy: 6:15, 11:35, 13:15, 15:15
Pustków Budy – Dębica: 6:55, 12:25, 14:05, 16:00,
Dębica - Pustków LERG: 4:55, 7:25, 9:15, 11:35, 13:15, 14:15 15:15,16:00 17:20, 21:10
Pustków LERG – Dębica: 5:12, 6:17, 7:10, 8:30, 9:55, 12:35, 14:20, 16:15, 17:12, 18:20, 22:20
Dębica – Braciejowa: 5:20, 6:23, 7:20, 9:15, 12:00, 15:15
Braciejowa – Dębica: 5:50, 6:50, 7:50, 9:50, 12:50, 16:08
Dębica – Stobierna: 6:18, 7:26, 10:16, 14:20, 15:25, 16:35, 19:10
Stobierna – Dębica: 4:50, 5:45, 6:45, 7:55, 10:50, 14:50, 19:40
Dębica – Laskowa: 8:30, 12:00
Laskowa – Dębica: 9:00, 12:30
Dębica – Nagawczyna: 14:20, 15:25, 16:35, 19:10
Nagawczyna – Dębica: 6:55, 8:05,
Dębica – Pustków Wieś: 4:55, 8:00, 12:00, 14:15
Pustków Wieś – Dębica: 4:50, 5:55, 8:50, 12:45, 15:10, 16:50

Czytaj też: Siódemka do Hutchinsona pojedzie przez Nagawczynę

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tak ma byc
tak ma byc 18.10.2020, 20:55
Z ostatniej chwili: został przywrócony kurs ok 7 rano z Pustkowa do Dębicy. Da się jak widać posłuchać ludzi.
Matka
Matka 18.10.2020, 17:10
Właśnie sprawdziłam plan lekcji szkoły średniej w Dębicy , która uczy zawodu, czyli technika i branżowe. Są klasy, które lekcje szkolne mają DWA DNI w tygodniu, pozostałe trzy dni to zajęcia praktyczne , nie objęte zdalnym nauczaniem. To PYTAM szefa Ogrotransu dlaczego zabrał kurs o 7 rano tej młodzieży, która już zapłaciła za bilety miesięczne ! Plan lekcji każdej szkoły jest w Internecie. Nie trzeba być geniuszem, żeby to sprawdzić. Żądamy natychmiastowej korekty tej dziwnej zmiany rozkładu jazdy. To nie są WAKACJE !!!! Powinno być więcej kursów, bo są ograniczenia ilości pasażerów, tymczasem autobusów brak. Czy ktoś myśli cokolwiek wydając takie decyzje? Wątpię!
pasażerka
pasażerka 18.10.2020, 15:36
Właścicielowi ogro trans proponuję dokładnie przeczytać ograniczenia. W szkołach ponadpodstawowych nadal w trybie stacjonarnym prowadzone są zajęcia praktyczne czyli 50% zajęć z obszaru kształcenia zawodowego. Ograniczenie kursowania wszelkiego rodzaju komunikacji autobusowej (MKS-y, MONIS-y, OGRO) jest wymierzone w tę grupę uczniów. Proszę wskazać jak oni mają dojechać do szkół? Może warto było poczekać choć jeden dzień z tymi decyzjami. Przecież młodzież zapłaciła za bilety miesięczne więc straty nie będzie. nagle firma superszybkie decyzje podejmuje. Firma przewozowa ma przewozić, a wygląda jakby tylko czekała , żeby tego nie robić.
uczeń na zdalnym
uczeń na zdalnym 18.10.2020, 20:29
to nie jest wina ogrotransu tylko wójta gminy, który przy okazji wejscia w szkolach średnich zdalnego nauczania chce skorzytsać i nie płacić za transport a ludzi czy uczniowe no cóż niech się martwią i jeżdżą czym chcą wójt nie musi bo ma służbową nówkę skodę
ktoś
ktoś 18.10.2020, 23:03
Proponuję zamawiać taksówki i nie płacić tylko faktury brać na Urząd Gminy / Miasta
wyjasniak
wyjasniak 18.10.2020, 13:43
szok że można wypisywać takie głupoty w komentarzach, że aż zacytuje " nie ogro trans tylko Gmina Dębica w końcu to gmina płaci i zleca kursy Ogro. Ogrotrans tylko wykonuje polecenia " Gmina Debica niczego nie zleca Ogro Tarnsowi i za nic Ogrotarnsowi nie płaci , Ogrotrans jeździ na tej trasie na swoje ryzyko i z biletów i refundacji za bilety ulgowe (refunduje urzad marszałkowski) sie utrzymuje. Niech redakcja sprawdzi
Wyjaśniacz Wielki xD
Wyjaśniacz Wielki xD 19.10.2020, 21:22
Tak, a ta firma weszła by służyć mieszkańcom bez pozwolenia wójta. Pracowniku UG nie pisz nam bzdur...
naprawdę?
naprawdę? 18.10.2020, 20:09
proponuje w trybie informacji publicznej zapytać Wójta Gminy Dębica kto płaci za kursy kto z kim ma umowy na przewóz osób a potem wyjasniać ciemnemu ludowu jak jest...
Pytam
Pytam 18.10.2020, 15:37
Ale Wójt zdjęcia sobie robił z Ogro i tak się chwalił wspaniałym przewoźnikiem to w końcu jak to jest ?
PILNE
PILNE 18.10.2020, 08:47
Od poniedziałku 19 października będzie nowa linia R obsługiwana przez firmę Roko Trans przez 7 dni w tygodniu ale tylko dla 4 osób (tyle bowiem mieści się do nowej służbowej skody wójta) kurs można zamawiać dzwoniąc do UG Dębica :)
Ja
Ja 18.10.2020, 15:53
świetny pomysł
Dojeżdżająca
Dojeżdżająca 17.10.2020, 18:07
Przecież to nie są autobusy szkolne. One mają za zadanie skomunikować gminę z Dębicą. Ludzie muszą jeździć do i z pracy, do lekarza, urzędów itp. Skoro jesteśmy w czerwonej strefie, to obowiązują limity pasażerów. Mamy stać na przystankach po 5 godzin, aż któryś z autobusów nas zabierze, czy dalej będą "nabite na full"? Do dziś nie zrekompensowano nam niewykorzystanych biletów miesięcznych z marca i mamy powtórkę z rozrywki. ODDAJCIE NAM WRESZCIE MKS!!!!!
jan
jan 17.10.2020, 12:52
Przy ograniczeniu o polowe miejsc w autobusach to raczej kursow powinno byc wiecej wojcie a nie odwrotnie.Masz ucisk na zwoje?
Jenny
Jenny 17.10.2020, 10:57
Uczniowie techników i szkół branżowych muszą dojechać na zajęcia praktyczne!!! Nie dość ,że wcześniej obcięli kursy w porównaniu z kursami MKSu (MKS jezdził co pól godz do P.O.teraz co godzinę, a wieczorem są dziury 2- 2,5 godzinne!) to teraz to juz wogóle sie nie da nigdzie dojechać. Mamy wykupione bilety miesięczne, żądamy normalnych kursów!A najlepiej powrotu MKSu!
iji
iji 17.10.2020, 09:44
Nie ustępujcie takim ogro-transom pierwszeństwa, bo wjadą przed was i będą wam smrodzić. A smrodzą okrutnie.
Dziadek Mróz
Dziadek Mróz 17.10.2020, 00:47
Dalej głosujcie na dziadków w wyborach... Nie mówię tu tylko o samorządowych...
Krystyna
Krystyna 17.10.2020, 10:12
Ludzie, którzy osiągnęli wiek emerytalny powinni się wyłączyć z polityki!
mieszkanka gminy
mieszkanka gminy 16.10.2020, 21:00
Ogro trans załatwił Gminę elegancko. Robią, co chcą, ludzie są wściekli , a teraz jeszcze to. Może wszystkie kursy wstrzymajcie. To, że młodzież nie jedzie, nie znaczy, że kurs trzeba odwołać. Na 8 też inni jadą do pracy. Kto jest odpowiedzialny za to? Dlaczego nie ma konsultacji z mieszkańcami jakie kursy są potrzebne pomimo nauki zdalnej. Szkoły podstawowe nie są zamknięte. Kursy na 8 rano są potrzebne dla mieszkańców, żeby dojechać na badania itp . Wójt powinien się trochę zainteresować, bo to jego pomysł i na niego spada odpowiedzialność.
batory trans
batory trans 16.10.2020, 22:12
nie ogro trans tylko Gmina Dębica w końcu to gmina płaci i zleca kursy Ogro. Ogrotrans tylko wykonuje polecenia
mieszkaniec
mieszkaniec 16.10.2020, 20:09
w sumie to bardzo dobra wiadomość bo powietrze będzie lepsze w mieście bo te nowoczesne autobusy nie będą nas truć !!!
pasażerka
pasażerka 16.10.2020, 20:09
To już jest skandal kolejny. Mam wykupiony bilet miesięczny potrzebuję kurs z Pustkowa o 7 rano , aby dojechać na 8 do pracy. Dlaczego taki kurs jest zabrany. To już wycofajcie te kursy o 9 , kto nie musi nie jedzie. Zapłaciłam firmie za przejazdy. Znowu takie dziwne zwyczaje. Jestem oburzona , zgłaszam to do gminy natychmiast.
podróznik
podróznik 16.10.2020, 22:10
proponuje adres na Batorego odwiedzić chociaż wójt i tak was ..... na pewno wysłucha i udzieli rad odpowiednich
pasażerka
pasażerka 16.10.2020, 19:54
Czy gmina odda pieniądze za bilet miesięczny skoro kurs odwołany i jak dojechać do pracy. Te autobusy nie są tylko dla uczniów inni też nimi jeżdżą. Miesięczne zapłacone to nie są wakacje ludzie płacą i chcą jechać.
hahaha
hahaha 17.10.2020, 10:14
Odda rokosz osobiscie odwiezie ci do domu.

Pozostałe