Kosmos w ręce Radości

  • 19.10.2020, 10:36
  • Źródło: Informacja Firmy Oponiarskiej Dębica
Kosmos w ręce Radości
Firma Oponiarska Dębica S.A. zdecydowała się przekazać budynek Zakładowego Domu Kultury Kosmos Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”.

Od listopada nowym użytkownikiem budynku Zakładowego Domu Kultury Kosmos przy ul. Lisa stanie się Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Radość". Właścicielem budynku jest Firma Oponiarska Dębica SA.
Jak mówi prezes FO Dębica, Leszek Szafran: „Chcemy, aby budynek nadal służył mieszkańcom naszego miasta, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę ze Stowarzyszeniem Radość. Zawsze mamy na celu wzmocnienie i rozwój lokalnej społeczności, a współpraca ze Stowarzyszeniem daje nam pewność, że nadal tak będzie. Stowarzyszenie swoimi osiągnięciami dowiodło, że w sposób właściwy wspiera osoby, które najbardziej potrzebują pomocy. Dzięki staraniom zespołu Stowarzyszenia niepełnosprawni stają się aktywnymi członkami społeczności, rozwijając się poprzez pracę na rzecz nas wszystkich.”
Paweł Morawczyński, Zastępca Prezesa Stowarzyszenia „Radość” dodaje: „Cieszę się, że znaleźliśmy dogodne miejsce na prowadzenie naszej społecznej działalności. Wierzę, że nowa siedziba pozwoli nam dalej rozwijać działalność i nieść wsparcie osobom potrzebującym”.
ZDK Kosmos został wybudowany w latach 50. XX wieku i od początku swojego istnienia był związany z FO Dębica SA, funkcjonując jako jeden z trzech domów kultury w Dębicy.

Informacja prasowa TC Dębica.

Źródło: Informacja Firmy Oponiarskiej Dębica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XD
XD 19.10.2020, 12:04
Firma zatrudniająca prawie polowe ludzi w mieście fundująca tyle imprez przez tyle już lat... a na remont drogi prowadzącej na bramę towarową bez utrudnień dla dostawców czeka z 4lata i ciągle te tiry muszą jechać na około, bo prawie 4 lata remontuje się 1km asfaltu, a pol roku 10 metrów. Miasto otwarte na przedsiębiorców XD
Nie mówiąc już o wyjeździe dla pogotowia ratunkowego.
Vaver
Vaver 19.10.2020, 10:58
Zamiast coś zrobić z tym kinem, wywalić te stare krzesła, przerobić wnętrze to by było kino z prawdziwego zdarzenia, a tak to przenieśli do jeszcze mniejszej klitki śnieżki. Na całą Dębice zostało 1 kino..
mnj
mnj 19.10.2020, 23:31
I nawet Śnieżka za duża jak na frekwencję w tym mieście

Pozostałe