Kolejna przychodnia zamknięta. Kwarantanna do 25 października!

  • 19.10.2020, 12:10 (aktualizacja 19.10.2020, 12:23)
  • Grzegorz Król
Kolejna przychodnia zamknięta. Kwarantanna do 25 października! Michael Hofmann z Pixabay.
Nie tylko Przychodnia Rejonowa nr 1 w Dębicy nie przyjmuje pacjentów. Kwarantanną objęci są także pracownicy SUMEDu w Pilźnie.

Jak informuje na swoim profilu na Facebooku Urząd Miejski w Pilźnie kwarantanna zakończy się w niedzielę 25 października. Od poniedziałku powinna przyjmować już normalnie.

- W przypadkach pilnych istnieje możliwość skorzystania z pomocy lekarskiej w przychodniach: PILMEDIC w Pilźnie, ul. Legionów 38, tel. 14 6721077; Ośrodek w Czarnej, tel. 14 6761095; ZOZ Dębica - informują pilźnieńscy urzędnicy.

Dzisiaj podjęta została również decyzja o zamknięciu PR nr 1 w Dębicy. Jak tłumaczy dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy Przemysław Wojtys koronawirus został potwierdzony u 1 lekarza i 2 pielęgniarek. Trwają badania pozostałych osób z personelu, nie wiadomo do kiedy przychodnia będzie nieczynna.

Czytaj także: Zakażeni kolejni urzędnicy. Czy starostwo będzie zamknięte?

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe