Koronawirus także w DPS w Parkoszu

  • 19.10.2020, 20:49
  • Grzegorz Król
Koronawirus także w DPS w Parkoszu Fot. DPS w Parkoszu.
W Domu Pomocy Społecznej w Parkoszu, podobnie jak w tym w Dębicy, potwierdzone zostały przypadki koronawirusa.

Jest to obecnie jedyne ognisko koronawirusa wymieniane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie. Jak wynika z przekazanych przez tę instytucję danych w DPS w Parkoszu potwierdzono do tej pory sześć zakażeń. Jedno z nich dotyczy osoby z personelu, pozostałe pensjonariuszy. Jeszcze początkiem kwietnia parkoski DPS poinformował na swojej stronie, że istnieje możliwość kontaktu z pensjonariuszami za pomocą komunikatora internetowego.

- Uprzejmie informujemy, że jest możliwość rozmowy mieszkańca z rodziną przez komunikator Skype (nazwa użytkownika: DPS Parkosz) w dniach poniedziałek-piątek godz. 8.00-15.55. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne zgłaszanie chęci rozmowy - informował wtedy DPS.

Numer kontaktowy do DPS w Parkoszu to 14 672 14 56.

 

Czytaj także: Od jutra będą przyjmować pacjentów

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
promyczeknadxiei
promyczeknadxiei 20.10.2020, 05:05
Jest jeszcze jedno ognisko cov19,dlaczego o tym wszyscy milcza.A spital w straszecinie????

Pozostałe