Zakażone trzy pracownice Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

  • 21.10.2020, 14:21 (aktualizacja 21.10.2020, 22:06)
  • Grzegorz Król
Zakażone trzy pracownice Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Piotr Niedbalec ma nadzieję, że problem został zduszony w zarodku. Na zdjęciu z dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Małgorzatą Kędzior. Fot. Arch.
Dyrektor PCPR w Dębicy Piotr Niedbalec nie chce powiedzieć ilu pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie ma potwierdzonego koronawirusa. Według naszych informacji SARS-CoV-2 wykryto u trzech osób.

- Pracujemy i będziemy pracować - uspokaja dyrektor Niedbalec.

Dodaje, że będzie trzeba trochę przeorganizować pracę PCPR. Pracownicy zostaną podzieleni na zespoły, tak by jeden mógł pracować zdalnie, a drugi będzie obsługiwał mieszkańców. Potem się będą zmieniać. Pytany o to, czy prawdą jest, że wirus potwierdzono u trzech pracownic odpowiada: nie potwierdzam i nie zaprzeczam.

- Musimy zachować ciągłość pracy, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad, czyli maseczki, przyłbice, itp. - podkreśla Piotr Niedbalec.

Jak mówi dyrektor PCPR zakażone osoby przebywają na kwarantannie, a dyrekcja centrum stara się minimalizować zagrożenie.

- Sytuacja jest trudna. Mamy nadzieję, że zdusiliśmy problem w zarodku i pozostali pracownicy są bezpieczni - mówi Piotr Niedbalec.

Czytaj także: Koronawirus także w DPS w Parkoszu

 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe