Dobrków i Pilzno żegnają Janinę Smołę

  • 22.10.2020, 12:28 (aktualizacja 22.10.2020, 16:39)
  • Janusz Grajcar
Dobrków i Pilzno żegnają Janinę Smołę
We wtorek 20 października zmarła Janina Smoła, była dyrektorka Przedszkola Publicznego w Dobrkowie. Miała 63 lata.

O jej śmierci na profilu FB poinformował 1 Pilzneński Szczep Harcerski Zielony Płomień im. Sebastiana Petrycego:

Z żalem informujemy, że na wieczną wartę odeszła instruktorka naszego hufca, podharcmistrzyni Janina Smoła. Druhna Janina była była wychowawcą i przewodnikiem wielu pokoleń harcerzy i instruktorów. W ostatnich latach spełniała się jako członek Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich. Rozkazem Komendanta Hufca ZHP Ziemi Pilźnieńskiej została ogłoszona żałoba do 30 października 2020 r.

Janina Smoła była też członkinią Towarzystwa Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilźnieńskiej, w którym ostatnio była wiceprzewodniczącą komisji rewizyjnej. Wcześniej przez osiem lat pełniła funkcję członka zarządu.

- Była bardzo zaangażowana w pracę towarzystwa - podkreśla jego prezes Jacek Podlasek.

Uroczystości pogrzebowe śp. Janiny Smoły odbędą się w piątek 23 października o godz. 13:00 w kościele Narodzenia NMP w Dobrkowie.

Czytaj też: Nie żyje ks. Antoni Piś

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe