Szkarada - przewodnicząca Komisji Kultury publicznie o innej kobiecie

  • 22.10.2020, 19:42 (aktualizacja 23.10.2020, 11:12)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Szkarada - przewodnicząca Komisji Kultury publicznie o innej kobiecie Ludmiła Stelmach-Kołodziej jest radną miejską i nauczycielką z wieloletnim stażem.
Ludmiła Stelmach - Kołodziej, radna miejska w niewybredny sposób oceniła urodę żony Romana Giertycha.

- Bez przesady! Takiej szkaradzie??? - taki komentarz zamieściła radna miejska, przewodnicząca Komisji Kultury RM oraz wicedyrektor I LO w Dębicy Ludmiła Stelmach - Kołodziej pod artykułem, gdzie żona Romana Giertycha sugerowała, że funkcjonariusze CBA robili dwuznaczne sugestie pod adresem jej córki.

Na fotografii była Barbara Giertych, zatem należy przypuszczać, ze komentarz radnej dotyczył żony znanego adwokata.

Ludmiła Stelmach-Kołodziej nie odbiera telefonu. Nie wiemy zatem, czy jest przekonana, że tego rodzaju oceny przystoją nauczycielce z wieloletnim stażem, osobie publicznej. 

I kobiecie - w stosunku do innej kobiety. Zwłaszcza w kontekście takich okoliczności.

A jakie jest Państwa zdanie?

 

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwatorka
Obserwatorka 03.11.2020, 03:41
A przed tą afera była praktycznie pierwsza do lajkowania postów pewnego radnego z PiS. W duecie z Jacusiem. Nie żałuję cie kobieto.
Długoletni pedagog
Długoletni pedagog 24.10.2020, 13:07
albo politykowanie, albo posada dyrektorska w publiczne szkole!

Proste!
Jasiu
Jasiu 23.10.2020, 20:43
na moje szczęscie moj SYN nie trafił do 1 LO - zwierzchnicy ze STAROSTWA "prowadzący" LO powinni wiedzieć co należy uczynić.

Zawsze ta Pani może zmienić zawód jesli nie umie być nauczycielem bo zachować się jak człowiek bankowo nie umie - jak teraz mają sie zachowywać Jej wychowankowie?
Gratuluje debilizmu...
Uczeń
Uczeń 23.10.2020, 19:00
Wstyd dla grodu nad Wisłoką za taką Radną. Niech skończy politykowanie i zajmie się szkołą, która ma coraz gorsze opinie.
Absolwentka LO
Absolwentka LO 23.10.2020, 14:13
Zwyczajnie wstyd. Szkoda, ze ta Pani jest zastępcą dyrektora w mojej szkole.
Rumburak
Rumburak 23.10.2020, 13:58
Pani Kołodziej powinna przeprosić publicznie pania Giertych, ale nie stać jej na taki gest. Poza tym jest szansa że ktoś ze szczytów władzy ją zauważy i jej kariera wystrzeli w kosmos, czego szczerze Dębicy życzę.
lucy
lucy 23.10.2020, 19:09
I zdziwko, bo przeprosiła.
Życie
Życie 24.10.2020, 19:21
Chyba raczej ze.... się...
absolwent LO
absolwent LO 23.10.2020, 11:56
Czy Pani wicedyrektor złożyła już rezygnację i co na to Poseł Warzecha i Michał Maziarka.
Łola
Łola 23.10.2020, 14:56
Gdyby była radną nie z PiS to by złożyła rezygnację. Tak to będzie się trzymać kurczowo stołka
KGT117
KGT117 23.10.2020, 11:14
Ludzie! Bez przesady ;)
tata
tata 23.10.2020, 00:48
I tacy ludzie są potrzebni dla partii ja widzę Szanowną Panią na stołku w Ministerstwie a młodzi ludzie powinni Pani już podziękować
Boy-Żeleński
Boy-Żeleński 22.10.2020, 22:46
... Oto jak nas, biednych ludzi
Rzeczywistość że snu budzi
mieszkaniec
mieszkaniec 22.10.2020, 22:06
przyszły wiceburmistrz Dębicy ds edukacji ....
człek zakapior
człek zakapior 22.10.2020, 22:06
Za czasów kiedy na topie był MC Hammer ..."Sierny" z Matejki wszedł do "Kędziora" i rapowym głosem poprosił ........"pięć ciastek"
Smutny
Smutny 22.10.2020, 21:55
Pewna kultura pewnego dnia pokazuje swą smutną prawdę:(
Tomasz
Tomasz 22.10.2020, 21:48
W I LO uczą nauczyciele raczej specyficzni, więc wypowiedź nie dziwi.
jan
jan 22.10.2020, 21:44
Jak na wypowiedz przewodniczacej komisji kultury slowa wielce wysublimowane pelne kultury godne dyrektora LO i zwolennika rzadzacej partii.
Logopeda
Logopeda 23.10.2020, 14:29
Pokazalem kiedys zdjecie kobiety ,mojej zonie.Powiedziala ze to jakas wypicowana ,stara szmata itp.A ja odpowiedzialem ze to kolezanka moja ,z lat mlodzienczych .Jestt w twoim wieku Jest,lekarzem w Palermo.Wlasnie obronila doktorat .Pediatra.zaangazowana w wolontariat.kocha zwierzeta .Ma 47 lat.Nie skomentowala .Widzialem ze troszke sie zapedzila ale takich przykladow jest wiele.kobiety tak maja.Pozdrawiam
jan
jan 23.10.2020, 16:11
Co innego powiedziec cos bez zastanowienia w przyplywie emocji a co innego opublikowac na forum.Przewaznie jak cos sie pisze to jest to przemyslane.Powtazam przewaznie.
Moj
Moj 22.10.2020, 21:18
Juz coś podobnego było pewnie skończy się że było włamanie na konto i tak dalej.
szkarad
szkarad 22.10.2020, 21:15
cza czytać ze zrozumieniem całość wypowiedz Pani Giertych mówiła o swojej córce, czyli pani radna pisząc o szkaradzie miała na myśli córkę Pana Giertycha. Patrząc na panią radną to po tylu latach nauczania "dzieci" jest chyba "normalnym" określać tak dzieci. Z drugiej strony pamiętam jak dyrektor jednej rozgłośni nazwał kobietę Czarownicą: "Maria Kaczyńska to czarownica, która powinna się poddać eutanazji... " czyli generalnie przewodnicząca komisji Kultury wpisuje się w pewien piekny zwyczaj pogardy drugiego człowieka jakie to ludzkie i katolickie
Ja
Ja 22.10.2020, 20:54
Kultura wysoka tylko poziom niski
Dębickie Komentarze
Dębickie Komentarze 22.10.2020, 20:48
Dostaliśmy od naszych internautów screeny z wypowiedzią p. Ludmiły Stelmach-Kołodziej, Radnej Rady Miejskiej Dębicy z #PiS i jednocześnie wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy.

Zarówno my, jak i osoby od których otrzymaliśmy materiał uważamy tą wypowiedź za co najmniej „niestosowną” i bardzo nie na miejscu, ze względu na stanowisko autorki wpisu, jak i na treść komentarza!
Warto wspomnieć, że pani Radna jest Przewodniczącą Komisji Kultury Rady Miejskiej w Dębicy i mocno angażuje się politycznie będąc dyrektorem szkoły!

Sprawa powinna mieć finał w Kuratorium.
kw
kw 23.10.2020, 07:18
Tu hashtagi nie dzialaja :)
hrabia
hrabia 22.10.2020, 21:18
Podpisz się nazwiskiem, wszyscy wiedzą kto prowadzi tę i inne podobne strony na fejsie.
zwykly gość
zwykly gość 23.10.2020, 09:51
Kto? Jestem prostym zjadaczem chleba i nie orientuję się w tym kto za czym stoi. czy można się dowiedzieć?
Pytanie
Pytanie 22.10.2020, 22:21
To jak wiesz to co po się podpisywać?
skandal
skandal 22.10.2020, 20:40
skandal.... takie słowa w ustach radnej i nauczycielki... ciekawe co na to dyrektor szkoły

Pozostałe