Piekło Kobiet - manifestacja dzisiaj w Dębicy

  • 25.10.2020, 14:11 (aktualizacja 25.10.2020, 20:57)
  • Ryszard Pajura
Piekło Kobiet - manifestacja dzisiaj w Dębicy
O godzinie 19 na Rynku w Dębicy odbędzie się manifestacja przeciwko zakazowi aborcji w Polsce. Organizatorzy zapowiedzieli ją dzisiaj za pomocą profili społecznościowych.

Protesty pod hasłem Piekło Kobiet odbywają się w całej Polsce. Impulsem było orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, że aborcja ze względu na ciężkie wady płodu jest niezgodna z Konstytucją RP.

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lusia
Lusia 26.10.2020, 10:51
Piekło kobiet???,,,,to są kobiety z piekła !!!
Wiadomo
Wiadomo 26.10.2020, 08:42
Lewacki POrtal,,,
reklama
reklama 25.10.2020, 21:02
żałosna strona! REKLAMA na reklamie! już tu więcej nie wejdę! żal!
obywatel
obywatel 25.10.2020, 20:55
hmm miejski monitoring pokazuje jakiś stary materiał?... rynek pusty!!!
Kobieta
Kobieta 25.10.2020, 20:20
Dziwi, że w większości o losie nienarodzonych najgłośniej krzycza ci, którzy najmniej o tym wiedzą bądź już zapomnieli, czyli księża i panowie po 50, czyli głównie impotenci. Kobieta z reguły zostaje z niepełnosprawnym dzieckiem sama, bo mało jest Mężczyzn za to wielu chłoptasiów - pięknych, w garniturach, z wplywami i znajomościami, głośno krzyczących i bluzgajacych tak jak w niektórych komentarzach tutaj. Tak więc to kobiety a nie fundamentalisci tej czy owej partii lub religii winny móc dokonac wyboru, bo to niełatwa decyzja. Jakakolwiek by ona nie byla nikt nie ma prawa nazywac kobiety wulgarnie i porównywać do prostytutki. Proszę moderatora o usuwanie takich chamskich komentarzy. Byc może ludzi na rynku nie będzie wiele, ale to że będą dowodzi, że i w Debicy są jeszcze normalni.
wolontariat
wolontariat 25.10.2020, 20:17
W domach pomocy społecznej potrzebne są osoby do opieki nad chorymi, zapraszam wszystkich obrońców życia do pomocy.
Super pomysły
Super pomysły 25.10.2020, 18:58
Skoro dziecko jest już od poczęcia to proponuję przyznawanie 500 plus od momentu zapłodnienia i zamiast podawanie w dokumentach daty urodzenia zmienić na datę zapłodnienia, jak już zmieniać to wszystko, po co się ograniczać?
kobieta
kobieta 25.10.2020, 18:56
W naszym kraju zwierzęta mają więcej praw niż kobiety, to jest dopiero początek, kolejny będzie zakaz aborcji po gwałcie i niedługo całkowity...
Ania
Ania 25.10.2020, 18:45
Ale ta gazeta LEWACKA.
Nerw
Nerw 25.10.2020, 22:11
To po co czytasz? Ja np.TVP nie ogladam
Walesa
Walesa 25.10.2020, 18:40
Aborcja=Murder
normal
normal 25.10.2020, 18:36
No coz czlowiek, chce byc panem zycia i smierci.Wkraczajac do kosciolow,piszac wulgaryzmy na jego murach chce udowodnic Bogu ze on jest madzejszy,ze to on ma decydowac kto ma byc poczety a kto nieunicestwiony.Na tych wiecach wirus pewno do wielu domow zawita,oby nie decydowal kto ma zyc,a kto nie.........
Dość
Dość 25.10.2020, 18:20
Usunąć z rządu PIS bo oni tylko niszczą Polskę naszą widać co się dzieje , ludzie obudźcie się co wyście zrobili dziękuje tym ludzią co głosowali na zło
bruno
bruno 25.10.2020, 17:37
A skąd redakcja OL tak szybko dowiedziała sie o organizowanym proteście? No tak.... kumple organizują to i kumple wiedzą. A może sami organizują i dlatego wiedzą.
George
George 25.10.2020, 19:46
Soros.
marglo
marglo 25.10.2020, 16:49
Jakiś lewacki moderator jest na tym profilu, wyrzucił mój komentarz dotyczący najstarszego zawodu świata
Ona
Ona 25.10.2020, 16:40
Ot tęczowa zaraza będą bronić zwierząt, pszczół a mordować nienarodzone dzieci
Cezet
Cezet 25.10.2020, 19:43
Nie nienarodzone dzieci, a prawa do tego, że nikogo nie można zmuszać do cierpienia i bycia bohaterem.
marglo
marglo 25.10.2020, 16:38
Obrona najstarszego zawodu świata - Polacy obudźcie się VI - Nie zabijaj
Debiczanin
Debiczanin 25.10.2020, 20:11
"katoliku" obrażający innych niz ty (pisownia świadoma), pomyliłeś sobie przykazania
Kobieta
Kobieta 25.10.2020, 16:11
Brawo!! Popieram calym sercem. Oby tylko poskutkowały te strajki i sie opamietali.
Dębiczanin
Dębiczanin 25.10.2020, 16:08
Gratulować tym co głosowali na PIS a niestety tu było bardzo dużo osób i to był błąd
Stop
Stop 25.10.2020, 19:22
Łapkę w dół dają pewnie pisowcy , zastanówcie się coście zrobili same protesty przez was ,nie bawem pewnie każdy będzie miał GPS by być śledzony przez rząd który niszczy ten kraj . Niech kobiety nie ustępują tylko walczą .
7of9
7of9 25.10.2020, 14:43
jestem całym serce z wami dziewczyny, kobiety!!! fundamentaliści religijni odbierają wam podstawowe prawa człowieka! musicie walczyć!
Basia
Basia 25.10.2020, 18:46
A ty wogole masz serce?
Aaaa
Aaaa 25.10.2020, 17:01
To do którego kościoła pójdą te feministki?
Bbb
Bbb 25.10.2020, 20:32
Tylko spróbujcie!!!
Wolny człowiek
Wolny człowiek 25.10.2020, 16:36
No tak zwycięża silniejszy, dziecko poczęte nie może się bronić, bo jest bezbronne, więc co tam można je unicestwić, ono wg niektórych nie ma żadnych praw bo jest tylko zlepkiem komórek, kobiety które protestują miały to szczęście, że pozwolono im się urodzić ...
Myślący człowiek
Myślący człowiek 25.10.2020, 18:16
Tu nie o zalegalizowanie aborcji ale o możliwości śledzenia rozwoju płodu i reagowania. Jak kobieta ma potwierdzone, że płód jest zdeformowany, uszkodzony itd. to powinna mieć prawo decyzji o przerwaniu ciąży. Chciałbyś na siłę urodzić chore, zdeformowane dziecko? Siedzieć bezradnie jak teraz, ZERO pomocy od państwa i słuchać jak ci dzieciak mówi: Mamo boli? Albo kazać kobiecie na siłę urodzić po gwałcie? Gwałciciel dostaje 2 lata a kobieta niekochane, pochodzące z przestępstwa na lat dziesiąt. Jedna jednak urodzi, druga nie chce. Ale mają mieć prawo wyboru. To nie będziesz potem utrzymywał.
Bartosz
Bartosz 31.10.2020, 16:11
Liderka "piekła kobiet " przecież wyraźnie mówi że manify są również o wywalczenie aborcji na życzenie. Dokładnie posłuchajcie i zastanówcie się kto Was prowadzi.
Wolny człowiek
Wolny człowiek 26.10.2020, 17:50
Ja właśnie jestem chorym zdeformowanym dzieckiem i jestem wdzięczny Mamie i Bogu za życie. Z twojej wypowiedzi wynika, że niesamodzielnie myślisz tylko to wiesz co ci ktoś podsunie, bo aborcja nadal jest dopuszczalna w dwóch wypadkach: zagrożenia życia lub zdrowia kobiety oraz w wypadku ciąży z gwałtu, chociaż nikt nie ma takiego prawa by komuś odebrać życie. Dzisiaj dla niektórych (na moje szczęście nie dla wszystkich) liczą się ludzie piękni, silni, zdrowi, i wielu z nich nie zastanawia się, że życie jest przekorne i może ich dopaść choroba, niedołężność i kiedyś starość, i może ktoś mieć wybór by pozostawić ich samemu sobie, nawet ich własne dzieci nie będą chciały się nimi opiekować i stwierdzą, że takiego ciężaru najlepiej się pozbyć poprzez wprowadzenia odpowiedniego prawa, bo na cóż im taki niedołężny człowiek.
Mojej znajomej siostrzenica (po chemioterapii) wg diagnozy i słów lekarza miała urodzić "potworka" a urodziła zdrową córeczkę, która obecnie ma już 4 lata...
Myślący człowiek
Myślący człowiek 26.10.2020, 21:18
Mylisz się Krystian. Ktoś podjął taka decyzję a ktoś inną. Super, że jest u Ciebie jak jest. A ja znam inna rodzinę, co koleżanka miała urodzić dziecko, wyszło pełno wad genetyczny, psychologicznie by klękła, rozpadło by się małżeństwo i pewni nigdy by nie zdecydowała się na kolejne dziecko. Usunęła a potem razem z moim kolega wydali kupę kasy na leczenie co jest nie tak, dziś mają trzecie zdrowe dziecko. Kwestia wyboru.
Aktywna Dębica
Aktywna Dębica 25.10.2020, 14:26
Brawo!

Pozostałe