W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 26.10.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czterdziesty czwarty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KL
KL 29.10.2020, 15:56
Halo? a gdzie się podziali antycovidowcy antymaseczkowcy? Tylu ich tu jeszcze w niedawno dyskutowało, czyżby wymarli?
Marcin
Marcin 27.10.2020, 13:19
Czy ja dobrze widzę w artykule o podatkach, że Szewczyk ZNOWU chciał nam podnieść podatki? Tylko tym razem w środku pandemii?! Skandal, gość wstydu nie ma!
Nadzieja
Nadzieja 27.10.2020, 09:13
wielki szacunek dla tych, którzy ratują ludzi w tak trudnym czasie, oni sa na pierwszej linii frontu, najbardziej narażeni, a przecież tez mają swoje rodziny, przezywają każdą porażkę (np. zgon pacjenta), cierpią jak jeżdżą z pacjentem od szpitala do szpitala żeby gdzieś pacjenta przyjęto, jak ktoś nie zdaje sobie z tego sprawy i nie umie sobie tego wyobrazić zapraszam na przejażdżkę z tyłu szpitala zobaczyć tych ludzi zakutanych w kombinezony na wiele godzin w czekających karetkach na włączonych silnikach, a w środku chory który może być w każdej chwili kimś nam najbliższym, dajmy tym ludziom ogrom wsparcia modlitwą, myślą, dobrą energią,
dbajmy o nich bo ich pomoc może być każdemu z nas potrzebna

Pozostałe