Krwi w szpitalu nie oddasz. Punkt przeniesiony

  • 30.10.2020, 12:31
  • Grzegorz Król
Krwi w szpitalu nie oddasz. Punkt przeniesiony Fot. Arch.
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie informuje krwiodawców z powiatu dębickiego, że krwi w szpitalu przez jakiś czas nie oddadzą.

- Szanowni Honorowi Dawcy Krwi, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie informuję, iż z przyczyn epidemiologicznych od dnia 03 listopada 2020 roku Terenowy Oddział RCKiK w Dębicy (znajdujący się w szpitalu w Dębicy - przyp. red.) będzie nieczynny - informuje RCKiK w Rzeszowie.

Nie oznacza to jednak, że krwiodawcy zostaną pozbawieni możliwości oddawania krwi. RCKiK przygotowało punkt poboru przy Firmie Oponiarskiej Dębica, przy ul. Kwiatkowskiego (pawilon przy bramie osobowej, obok przychodni Lux Med). Godziny rejestracji dawców: pon-pt 07:00-11:00.

Czytaj także: Szpital w Dębicy: kolejny oddział dla chorych na covid
 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe