Sprzedajesz chryzantemy lub znicze? Przeczytaj

  • 02.11.2020, 14:43 (aktualizacja 02.11.2020, 15:13)
  • Grzegorz Król
Sprzedajesz chryzantemy lub znicze? Przeczytaj
Burmistrz Dębicy zdecydował o rozwiązaniu zawartych z wystawcami umów, dotyczących zajęcia pasa drogowego przy dębickich cmentarzach za okres od 31 października do 2 listopada.

Jednocześnie podjęta została decyzja o przedłużeniu umów najmu zawartych z wystawcami, którzy dokonali rezerwacji miejsca handlowego na płycie Rynku na okres Wszystkich Świętych, do soboty 7 listopada. Z kolei osobom, które złożyły wnioski o rezerwację miejsca na placach targowych, udostępniony zostanie parking przy ulicy Kraszewskiego, również do soboty 7 listopada.

Zgodnie z zapowiedziami Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, producenci i sprzedawcy kwiatów będą mogli także liczyć na pomoc ze strony państwa. Od dzisiaj regionalne oddziały Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oferują przedsiębiorcom możliwość nabycia kwiatów i roślin, które nie zostały sprzedane.

Czytaj także: Parkingi pełne, wzmożony ruch przy cmentarzach

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ola
Ola 02.11.2020, 16:12
I na tyle tylko stać sprawdzonego burmistrza - dobrego gospodarza? Słabo panie Szewczyk, słabo. Miało nie być zatrudniania w ratuszu a tu proszę w OL piszą że jednak pan zatrudnia. Chaos...
kwiaciarka
kwiaciarka 02.11.2020, 15:19
Inne podkarpackie samorządy - Rzeszów, Stalowa Wola potrafią kupić od tych ludzi te chryzantemy. To nieduża kasa dla miasta - Dębicy nawet na to nie stać panie Szewczyk? Tylko proszę się nie wymawiać złą radą miejską, to pan jest burmistrzem!!!

Pozostałe