W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 02.11.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czterdziesty piąty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

 

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tom
Tom 04.11.2020, 08:37
Pani Pośle Warzecha, takie żalenie się jest po prostu żałosne. Kto Panu doradza, najpierw oświadczenie w sprawie rolników, które było klapą, a teraz żalę Pan wylewa, że ktoś podszedł w okolice pańskiego domu i chciał aby Pan usłyszał, że się nie zgadza na Pańskie poczynania. Przecież to Pan był jednym z Posłów, którzy podpisali się pod dokumentem do tzw. Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie kompromisu aborcyjnego. JEST PAN OSOBĄ PUBLICZNĄ. Na koniec proponuje zmienić doradców i różnych podpowiadaczy... to piszę jako były Pański wyborca.
farsa
farsa 12.11.2020, 11:29
Jesteś złym doradcą Tom, dlaczego doradzasz zmianę doradców zamiast złożenia mandatu? Z tej mąki już chlebka nie będzie, a pan poseł w przeszłości nie TAKE oświadczenia już skladał....
Tego nie puścicie :D
Tego nie puścicie :D 04.11.2020, 14:14
Doradcy zapewne: Piotr, Andrzej, Michał i nasza skandalistka Ludmiła. Mateusz nie bo już jego doradztwo się skończyło przegraną. buahhahhahahha
rolnik
rolnik 03.11.2020, 10:29
Wyprowadzili ludzi na ulicę i to jest sposób na Nasze bezpieczeństwo
najpierw wzieli się za zwierzeta a teraz za ludzi co Pan na to.
Zek
Zek 04.11.2020, 21:29
Ciekawe: to twoje: "najpierw wzięli się za zwierzęta..." Chyba nie sugerujesz komuś zoofili? A może ty lubisz takie balety?

Kazek
Kazek 04.11.2020, 22:38
Waż slowa. To naczelnik ma kota i nic poza tym.
Zbyszko z Bogdańca
Zbyszko z Bogdańca 03.11.2020, 08:45
Nawygadywać głupot, obrazić ludzi, działać na szkodę społeczeństwa, należeć do partii skandalistów a potem wzorem Danusi z Krzyżaków: Boję się, boję się. A może taka ochrona jak u imć naczelnika się marzy?
Protestująca
Protestująca 03.11.2020, 10:40
Protest kobiet nie doszedł do domu Posła, rolnicy tak, zostawili gnojówkę pod płotem. Czy odniósł się Pan do tych dwóch jednych z większych protestów w historii Dębicy, gdzie 90% to ludzie młodzi?! Nie, o czym można przeczytać na ostatniej stronie OL. Może Pan do Sądu pójdzie z kobietami?
Przyłębska
Przyłębska 12.11.2020, 11:32
pan W. sądów nie uważa, no, chyba że firmowane logo PIS.
Kto pyta nie błądzi
Kto pyta nie błądzi 03.11.2020, 20:28
A tak konkretnie, to o co Ci chodzi? Nie widzę związku Twojego oburzenia z wpisem Zbyszka z Bogdańca.
hihi
hihi 03.11.2020, 13:27
Sądem to Ty straszysz innych.
Protestująca
Protestująca 03.11.2020, 18:07
jak na razie nikogo nie straszyłam. Proszę się nie kompromitować.
Zbyszko z Bogdańca
Zbyszko z Bogdańca 03.11.2020, 19:28
Mojego posta chyba tez nie zrozumiałaś. Bynajmniej nie był do Ciebie.
Dominik
Dominik 02.11.2020, 22:21
Panie Warzecha człowieku zacznij być dla nas, a nie dla PiS, dla kaczystanu!
dymisja
dymisja 12.11.2020, 11:34
Zacznij? A dotychczasowe diety pobrane w czyim imieniu i co dalej?
Jola
Jola 03.11.2020, 08:06
On dla nas nie będzie , bo jak się sprzeciwi to straci pracę i pieniądz a tam grube zarobki są .
Mateusz
Mateusz 02.11.2020, 20:20
Poseł nie czuje się niebezpiecznie, to niech zacznie być dla NAS, JEGO WYBORCÓW !!!
****
**** 12.11.2020, 11:35
Teraz?
Dera
Dera 02.11.2020, 19:41
Poseł nie czuje się niebezpiecznie, a co my mamy sie bać, a poseł to inna liga?
taxi Ekspress
taxi Ekspress 12.11.2020, 11:36
Widział jak zabezpieczona jest Mickiewicza 49 na Zoliborzu, a tu trzy radiowozy zaledwie, dyskomfort taki...

Pozostałe