Płacisz smartfonem? Pierwsze trzy godziny będziesz mieć za darmo

  • 03.11.2020, 15:34 (aktualizacja 03.11.2020, 18:25)
  • Tomasz Ratuszniak
Płacisz smartfonem? Pierwsze trzy godziny będziesz mieć za darmo fot. Janusz Grajcar
Już nie tylko gotówką i kartą, ale i telefonem płacić można w Dębicy za parking. Co więcej aplikacja umożliwia minutowe naliczanie czasu parkowania.

Z systemu Pango korzystać można w naszym mieście od 2 listopada. Użytkownicy smartfonów, by to zrobić, powinni ze sklepu Google Play lub Apple AppStore pobrać aplikację Pango. Ci, którzy korzystają ze starszych telefonów komórkowych mogą zarejestrować się na stronie pango.pl i zlecać parkowanie za pomocą komend sms, lub też połączenia telefonicznego z numerem 222 700 000. Do założenia konta potrzebny jest tylko numer telefonu.  Operator nie pobiera żadnych opłat za korzystania z rozwiązania ponad opłaty za czas parkowania. Pojazd kierowcy, który korzysta z  Pango musi być oznaczony naklejką lub kartą z napisem PANGO pozostawioną za przednią szybą pojazdu.

Dokładne informacje na ten temat znaleźć można w instrukcji, którą w formacie pdf pobrać można tutaj.

Dla użytkowników dębickiej strefy płatnego parkowania, która obejmuje ulice: Rynek, Piekarską, Żuławskiego, Żeromskiego, Kolejową, Czarnieckiego i Jana  III  Sobieskiego (od skrzyżowania z ulicą Targową do skrzyżowania z ulicą Batorego), Pango przygotowało specjalną ofertę. Pierwsze ciągłe 3 godziny parkowania po wpisaniu kodu START po rejestracji w systemie będą dla kierowców za darmo. Promocja trwa dla końca roku.

Przeczytaj również: Koronawirus: spada liczba zakażeń

   

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe