W sobotę zamkną ulicę w centrum

  • 03.11.2020, 19:52 (aktualizacja 03.11.2020, 20:22)
  • Grzegorz Król
W sobotę zamkną ulicę w centrum
W najbliższą sobotę, pomiędzy godzinami 14 a 17 nieprzejezdna będzie ul. Żeromskiego w Dębicy.

Jak można dowiedzieć się z tablicy informacyjnej znajdującej się przy skrzyżowaniu Żeromskiego i Strumskiego utrudnienia w ruchu związane będą z pracami prowadzonymi w piekarni nr 2 należącej do PSS Społem. Zostanie tam wymieniony piec z węglowego na gazowy. To nie pierwsza taka inwestycja w PSS Społem w Dębicy, w październiku wymieniony został piec w największej ich piekarni, przy ul. Rzeszowskiej.

Wymiana tego na ul. Żeromskiego ucieszyła mieszkańców bloku nr 12 na Strumskiego. Od lat jego mieszkańcy skarżyli się m.in. na to, że przez bliskie sąsiedztwo piekarni nie mogli wieszać na balkonach prania, a w lecie otworzyć okien. Nic nie wskazuje na to, by w trzeciej piekarni Społemu na ul. Piekarskiej w najbliższym czasie podoba inwestycja została przeprowadzona. Budynek nie jest własnością spółdzielni, a Społem jedynie dzierżawi tam lokal.

Czytaj także: Sprzedajesz chryzantemy lub znicze? Przeczytaj

Grzegorz Król

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe