Lek. med. Andrzej Wilk konsultantem wojewódzkim w dziedzinie psychiatrii

  • 03.11.2020, 22:41 (aktualizacja 03.11.2020, 23:01)
  • Tomasz Ratuszniak
Lek. med. Andrzej Wilk konsultantem wojewódzkim w dziedzinie psychiatrii fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie.
Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie psychiatrii. Został nim lek. med. Andrzej Wilk, były ordynator Oddziału Psychiatrycznego II z Pododdziałem Odwykowym w Straszęcinie.

Lek. med. Andrzej Wilk jest obecnie biegłym sądowym w zakresie psychiatrii i uzależnień od alkoholu przy Sądzie Okręgowym w Tarnowie i Rzeszowie. Wcześniej przez lata zawodowo związany był z Zespołem Opieki Zdrowotnej w Dębicy.

Konsultantem wojewódzkim w dziedzinie psychiatrii będzie przez kolejne pięć lat.

- Konsultanci, w ramach pełnienia swoich funkcji, wykonują m. in. zadania opiniodawcze, doradcze i kontrolne dla organów administracji rządowej, podmiotów tworzących w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej Narodowego Funduszu Zdrowia i Rzecznika Praw Pacjenta, jak również przeprowadza kontrole dostępności do świadczeń zdrowotnych na obszarze województwa podkarpackiego - informuje Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie.

Przeczytaj również: Koronawirus: spada liczba zakażeń

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe