Przedszkolaki z Dziewiątki pobiegły w maratonie - zdjęcia

  • 04.11.2020, 08:48
  • Tomasz Ratuszniak
Przedszkolaki z Dziewiątki pobiegły w maratonie - zdjęcia
Dzieciaki z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Dębicy wzięły udział w VI Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków Sprintem do maratonu.

Pierwotnie impreza biegowa miała odbyć się na stadionie, ale z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, wybór padł na przedszkolny ogródek. Cała reszta była już jak na prawdziwych zawodach sportowych.

- Każdy z uczestników otrzymał numer startowy. Przed biegiem przedszkolaki zaśpiewały hymn maratonu Sprintem po zdrowie i odbyła się rozgrzewka przygotowująca do biegu. Następnie grupy ustawiały się na linii startu i pokonywały wytyczoną trasę - relacjonuje Agnieszka Tarnawska z PM nr 9.

Dzieci, jak twierdzi, biegły własnym tempem, zgodnym z możliwościami fizycznymi. Pozostałe przedszkolaki w tym czasie dopingowały biegaczy.

- Każdy startujący uczestnik pokonał wyznaczony dystans, dzięki czemu zdobył miano Małego Maratończyka. Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona medalami i dyplomami - kończy nauczycielka.

Przeczytaj również: Agnieszka Piskorek poleca Curry z pak choi i krewetkami

 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe