Pod remizą chryzantemy dostaniesz za darmo

  • 10.11.2020, 10:57 (aktualizacja 10.11.2020, 11:07)
  • Tomasz Ratuszniak
Pod remizą chryzantemy dostaniesz za darmo fot. armennano z Pixabay
W środę 11 listopada od godz. 9:00 do 13:00 druhowie z jednostki OSP w Łękach Dolnych na placu pod remizą rozdawać będą chryzantemy.

Strażacy informują, że jako jednostka postanowili włączyć się w pomoc lokalnym przedsiębiorcom, którym kwiatowy interes ucierpiał z powodu zamknięcia cmentarzy w pierwszych dniach listopada. Tłumaczą, że przedsiębiorcy ci odsprzedając kwiaty Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa mają obowiązek zutylizować chryzantemy, lub przekazać je nieodpłatnie organizacjom pozarządowym.

Utylizacja każdego kilograma kwiatów to duży koszt więc postanowiliśmy wesprzeć lokalnych producentów, przyjmując znaczną część kwiatów. Teraz chcemy je przekazać Wam! Wystarczy w najbliższą środę 11 listopada w godzinach od 9:00 do 13:00 przyjechać pod naszą remizę i zabrać tyle kwiatów ile potrzebujesz - piszą druhowie zachęcając jednocześnie inne jednostki oraz organizacji do podobnych akcji. Szczególnie, że do rozdania jest ponad 6000 kwiatów.

Przeczytaj również: Sprawdź gdzie w tym tygodniu nie będzie prądu

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe