Rozdali 1400 chryzantem, dziś kolejne akcje

  • 12.11.2020, 08:30 (aktualizacja 12.11.2020, 10:56)
  • Tomasz Ratuszniak
Rozdali 1400 chryzantem, dziś kolejne akcje fot. OSP Łęki Dolne.
Napisać, że akcja rozdawania chryzantem przez strażaków z Łęk Dolnych zakończyła się sukcesem, to jakby nie napisać nic. Ochotnicy planowali bowiem rozdać 300 doniczek, a ostatecznie rozeszło się ich aż 1400.

- Zainteresowanie dzisiejszą akcją "Darmowe Chryzantem" przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Jesteśmy szczególnie dumni z dzisiejszej akcji, ponieważ wspierając lokalnych przedsiębiorców mogliśmy, w obecnych smutnych chwilach, sprawić radość także mieszkańcom naszej gminy. Tak definiuje się strażackie powołanie! - przekonują druhowie z Łęk Dolnych dziękując za pomoc w przygotowaniu akcji sołtysowi Mirosławowi Miczkowi i radnemu powiatowemu Tomaszowi Lesiakowi.

11 listopada w gminie Pilzno chryzantemy można było odebrać także w Słotowej, Lipinach, Mokrzcu i Gębiczynie. Dziś rozdawane będą w Łękach Górnych (przy Domu Ludowym), Zwierniku (przy Domu Kultury), Parkoszu (u sołtysa), Strzegocicach (skład budowlany Beaty Soprych) i Machowej.

O akcji strażaków z Łęk Dolnych pisaliśmy tutaj: Pod remizą chryzantemy dostaniesz za darmo

 

 

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe